La Casa de Papel hayranlarına güzel haber!

La Casa de Papel 4. sezon 1

Son yılların en çok ses getiren dizilerinden biri olan La Casa de Papel hayranlarına güzel bir haberimiz var!

La Casa de Papel hayranlarına güzel haber! Yayınlandığı günden bu yana şöhretinden hiç bir şey kaybetmeyen, yakında yayımlanacak son 5 bölümü ile de ekranlara veda edecek olan La Casa de Papel hayranlarına güzel bir haberimiz var.

Dünyanın en popüler video akış platformlarından biri olan Netflix‘in sevilen dizisi her ne kadar 5. sezonun ikinci kısmı olan son 5 bölümle final yapacak olsa da, dizinin en çok sevilen karakterlerinden biri olan ve birçok hayrana göre diğer bütün karakterlerin önüne geçtiği düşünülen Berlin karakteri için ayrı bir mini dizi çekilecek.

Yine Pedro Alonso‘nun canlandıracağı ve Berlin’in kendi dünyasının işleneceği bu mini dizinin kaç bölümden oluşacağı şimdilik bilinmiyor. Bununla birlikte Netflix‘den yapılan açıklamaya göre bu dizinin 2023 yılında ekranlardaki yerini alması bekleniyor.

La Casa de Papel için 5.sezon fragmanı yayınlandı

La Casa de Papel hayranlarına güzel haber!

Yeniden La Casa De Papel‘e dönecek olursak, dizinin final sezonunun final kısmı olarak isimlendirilen beşinci sezon ikinci kısım bölümleri bugünden itibaren yayınlanmaya başlayacak. Bakalım birçok efsane dizinin bitişiyle birlikte “kötü final” eleştirilerine maruz kaldığı bugünlerde, La Casa de Papel efsanesi nasıl son bulacak.

Ancak daha önce başta Breaking Bad olmak üzere pek çok efsane dizide gördüğümüz bu ilave mini dizi furyasının La Casa de Papel ile de devam etmesi, önümüzdeki yıllarda da bu uygulamanın artarak devam edebileceğini ve kim bilir belki de çoktan bitip gittiği düşünülen efsanelerin bile bir gün yeniden ekranlarda bir şekilde yer bulabileceğini gösteriyor.

KKTC’nin otomobili GÜNSEL B9 yakında geliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir