Ana sayfa Apple Kullanıcılar, Apple İşletim Sisteminden Şikayetçi!

Kullanıcılar, Apple İşletim Sisteminden Şikayetçi!

Geçtiğimiz ay itibariyle dünyanın bazı ülkelerinde ücretsiz indirmeye açılan Apple OS Mavericks hakkında, kullanıcılar bazı garip şikayetlerde bulundu.

Apple, WWDC’de (Dünya Geliştiriciler Konferansı) yaptığı duyuruyla, özellikle masaüstü bilgisayarlar ve networkler için geliştirilen OS Mavericks işletim sistemi ücretsiz indirime açtığını açıklayarak, teknolojiseverlerin kalbini kazanmıştı. Ne var ki, bu memnuniyet yerini tepkiye bıraktı. NextWeb’in haberine göre işletim sistemi sahipleri, garip ses sorunlarıyla karşı karşıya. Şikayetlere bakılırsa; sistem aniden sessizliğe bürünüyor. Bu sessizlik birden yerini tiz bir sese de bırakabiliyor. Kullanıcılar uyku durumunda bulunan sistemlerinin birden tiz seslerle çınladığını duyunca rahatsız olduklarını savunuyor.

Probleme konu alan bilgisayar modelleri arasında; Haswell temelli MacBook’lar, önceki yıllarda piyasaya çıkarılan Macbook Airler ve hatta yeni Retina Macbook Prolar yer alınıyor. Apple, konuyla bir resim yapmaktan şimdilik kaçındı.

 

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler