Kingston 64GB SDCG microSD kart inceleme

Kingston 64GB Microsdhc Class U3 UHS-I 90R/45W SDCG/64GB

Kayıpsız ve performanslı görüntüler herkesi mutlu eder. Bunun için de Kingston 64GB Microsdhc Class U3 UHS-I 90R/45W SDCG/64GB hafıza kartı iyi bir tercih olacaktır. İşte Kingston 64GB Microsdhc Class U3 UHS-I 90R/45W SDCG/64GB incelemesi!

Yaz aylarındayız ve çoğumuz tatil planları yapmaya başladık bile. Tüm yılın yorgunluğunu atmak, doğayla vakit geçirmek ve en unutulmaz anlarınızı ölümsüz hale getirerek defalarca izlemek ve arkadaşlarınızla paylaşmak istemez misiniz? Tabii bunun için iyi bir kameraya, haliyle iyi de bir microSD karta ihtiyacınız var.

Kayıpsız ve performanslı görüntüler herkesi mutlu eder. Bunun için de Kingston 64GB Microsdhc Class U3 UHS-I 90R/45W SDCG/64GB hafıza kartı iyi bir tercih olacaktır.

Günümüzde 1080p çözünürlüklü videoların artık standart halini aldığını söyleyebiliriz. Tabii iş yalnızca çözünürlükle bitmiyor, çünkü net görüntüler ve akıcı kalite de oldukça önemli. Kingston’ın bu kartı, 1080p çözünürlükte saniyede 120FPS görüntüye kadar çekim imkanı sunuyor. Bunun anlamı, yalnızca sabit çekimlerde değil, aynı zamanda hareketli çekimlerde de net görüntüler elde edebilecek olmanız.

Kingston 64GB SDCG microSD kart inceleme

Kingston 64GB SDCG microSD kart inceleme

Tabii son yılların yükselen trendi 4K videoları da unutmamak gerekli. 30FPS’de berrak 4K videolar için Kingston’ın bu kartı yine yardımınıza koşuyor. Bu arada, ürünün suya ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklı olduğunu, zorlu koşullarda da performanslı kayıtlar için imkanlar sunduğunu belirtmeliyiz.

Şimdi kısaca hız değerleri ve sınıflandırmalarından da bahsedelim. 64GB depolama kapasitesi bulunan kartın kutusunda bir de SD kart adaptörü bulunuyor. Böylece dosyalarınızı rahatlıkla PC’nize aktarabilirsiniz. UHS-I Speed Class 3 değeri bulunan ürün, saniyede 45MB yazma hızına ulaşabiliyor.

Kingston 64GB SDCG microSD kart inceleme

Sonuç olarak dijital kameranız ya da Go Pro gibi cihazlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve sunduğu yüksek performans sebebiyle memnun kalabileceğiniz bir ürün. Kingston 64GB Microsdhc kart, ülkemizde 200 liradan başlayan fiyatlara bulunabiliyor.

Samsung Galaxy A6+ (2018) kutu açılış videosu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir