Kaspersky Insight Story Podcasti Geri Dönüyor

Insight Story

Kaspersky’nin gelişmekte olan teknolojileri konu alan podcast serisi Insight Story , ikinci sezonuyla geri dönüyor.

Proje, iş liderlerinin teknoloji yatırımları konusunda doğru kararlar almalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Seride Kaspersky’nin Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Bölgesi Küresel Araştırma ve Analiz Ekibi Başkanı Dr. Mohamad Amin Hasbini’nin işletmelerin siber tehditlere karşı güvenliğini sağlamaya yönelik tavsiyeleri de dahil olmak üzere, küresel teknoloji liderlerinden içgörüler ve yorumlar yer alıyor.

Yeni bölümlerde ele alınan konular arasında üretken yapay zeka, nesnelerin endüstriyel interneti (IIoT) ve yapay zeka etiği konuları işleniyor.

Insight Story

Dijital dönüşüm iş dünyasının yerleşik bir parçası haline gelse de bu konudaki yolculukları sona ermiş değil. Boston Consulting Group tarafından yakın zamanda yapılan bir ankete göre, şirketlerin yaklaşık %60’ı yeni iş modelleri geliştirmek ve daha fazla sürdürülebilirliğe ulaşmak için 2023 yılında dijital dönüşüm yatırımlarını artırmayı planlıyor. Yıkıcı teknolojiler arasında doğru seçimleri yapmak için işletmelerin ortaya çıkan teknoloji trendlerini doğru yönlendirmesi gerekiyor.

Insight Story podcast serisinin her bir bölümünde dinleyiciler, doğru seçimler yapmalarına yardımcı olmak üzere kanaat önderlerinin teknoloji trendleri hakkındaki düşüncelerini ve dünyanın dört bir yanındaki uzmanların gerçek deneyimlerini dinleme fırsatı buluyor. Podcastin yeni bölümleri, günümüz işletmeleri için üretken yapay zeka, endüstriyel IoT, kuantum bilişim, dijital egemenlik, teknoloji yatırım getirisi ve yapay zeka gibi merak uyandıran teknolojilere ışık tutacak şekilde kurgulandı.

Insight Story Apple, Spotify, Google Podcasts ve diğerleri dahil olmak üzere tüm büyük podcast kanallarında mevcut. Kanalların tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Insight Story 2. sezon bölümleri 11 Ekim’den 15 Aralık’a kadar iki haftada bir yayınlanacak:

  • Bölüm 1: Üretken yapay zeka işletmeniz için ne yapabilir?
  • Bölüm 2: Endüstriyel Nesnelerin İnternetinin avantajlarından nasıl güvenle yararlanabilirsiniz?
  • Bölüm 3: Teknoloji yatırımınızdan en iyi getiriyi nasıl elde edersiniz?
  • Bölüm 4: Yapay zekayı etik olarak kullanmak için neleri bilmeniz gerekir?
  • Bölüm 5: Dijital egemenlik nedir ve işiniz için neden önemlidir?
  • Bölüm 6: Kuantum bilişim dünyayı nasıl değiştirecek?

Serideki makaleler ayrıca Secure Futures yayınında da yer alacak.

X bir reklamvereni daha kaybetti