Ana Sayfa Haber Kargonuzu Facebook Üzerinden Gönderin

Kargonuzu Facebook Üzerinden Gönderin

Yurtiçi Kargo tarafından en son geliştirilen Facebook Şubesi uygulaması sayesinde kullanıcılar, kargo işlemlerini facebook üzerinden gerçekleştirebilecekler. Söz konusu uygulama üzerinden yapılan tüm gönderilerde kullanıcılar, %30 indirim imkanından da faydalanacaklar.

Türkiye’nin ilk kargo şirketi olan ve daha önce geliştirdiği “Bireysel İnternet Şubesi” ile sektördeki yenilikçi anlayışını vurgulayan Yurtiçi Kargo, “Facebook Şubesi” ile de trendleri yakından takip ettiğini bir kez daha göstererek benzer bir hizmeti Facebook üzerinden sunmaya başladı.

Yurtiçi Kargo resmi Facebook sayfasından erişilebilecek uygulamada kullanıcılar,  adrese kurye talebi, en yakın şube sorgulaması, gönderi takibi ve teslimat süresi gibi bir çok hizmete Facebook üzerinden erişebillecekler. Kullanıcılar ayrıca, facebook.com/yurticikargo adresli Facebook Şubesi üzerinden yapacakları bütün gönderilerde %30 indirimden de faydalanabilecekler.YK Dijital

Kuruluşuyla birlikte Türkiye’yi hızlı, kaliteli, teknolojik ve güvenilir kargo hizmeti kavramıyla tanıştıran Yurtiçi Kargo; bugün 19 bölge müdürlüğü ile 81 ilde, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, 760’dan fazla şubesi, 31 aktarma merkezi ve 3500 araçtan oluşan dev filosuyla, sektörünün lideri olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Dünyanın her yerine gönderi yapabilen ilk Türk kargo şirketi Yurtiçi Kargo 1997 yılından bu yana Uluslararası Taşıma Birlikleri Federasyonu’nun (FIATA) da üyesi olarak kusursuz hizmet verme misyonunu, uyguladığı kalite standartlarıyla da ortaya koymuştur.

“Söz verdiğimiz gibi” sloganından hareketle “ilk seferde doğru hizmet” anlayışı, Yurtiçi Kargo’nun kalite felsefesi haline gelmiştir.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting