Kamera performansları: Asus Zenfone 4, Zenfone Live ve Zenfone 4 Max


Asus’un yeni Zenfone akıllı telefon ailesini incelemiştik. Şimdi de Zenfone 4, Zenfone Live ve Zenfone 4 Max’in kamera yeteneklerini size sunuyoruz. Hazırladığımız test videolarında, kameraların farklı mekan ve farklı ışık koşullarında nasıl performanslar sergilediğini görebilirsiniz.

Asus Zenfone 4 – 2017

Asus Zenfone 4, ön tarafta 8, arka tarafta da 8+12MP dual kamera sistemine sahip. We Love Photo sloganıyla yola çıkan Asus, ürününde yer verdiği kameralarla ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılama taraftarı.

Arka tarafta yer verilen dual kamera sistemi, oldukça hızlı çalışıyor. Kameralar arası geçişler oldukça hızlı ve geniş açılı fotoğraflarda birçok detayı rahatlıkla elde edebiliyorsunuz. Ön kamera ise hem selfie’ler hem de internet üzerinden gerçekleştireceğiniz canlı yayınlar için önemli. Cihazda ön yüklü olarak gelen SelfieMaster uygulaması sayesinde daha pürüzsüz ve dikkat çekici fotoğraflar elde etmeniz de çok kolay.

Asus Zenfone Live

We Love Photo sloganıyla yola çıkan Asus’un bu modeli, tam bir sosyal medya telefonu olarak gösterilebilir. Hafif tasarımı ve kameralarıyla ön plana çıkan ürün, sizi bir sosyal medya fenomeni haline getirebilir.

Ürünün hem ön hem de arka tarafında flash ışığıyla birlikte 13MP değerde kameralar yer alıyor. Arka kameranın iyi bir performansı var, ama özellikle ön kameradan söz etmemiz gerekiyor.

Flash ışıklı ön kamera sayesinde, düşük ışıklı ortamlarda dahi net selfie’ler elde edebilirsiniz. Bu detayın yanında, telefonda bir de BeautyLive uygulaması yer alıyor. Bu uygulama, Facebook, Instagram ya da YouTube üzerinden yapacağınız canlı yayınlarda, size anında görüntüyü düzenleme ve geliştirme imkanlarını sunuyor.

Asus Zenfone Max

Zenfone Max, özellikle 5000mAh piliyle ön plana çıkıyor. Yine de Asus, kamera tarafında da elini korkak alıştırmamış. Cihazın ön tarafında 8 MP, arka tarafında da bir tanesi 5, diğeri 12MP olmak üzere dual kamera sistemi yer alıyor. Tahmin edeceğiniz üzere bir tanesiyle normal, diğeriyle de geniş açılı ve bol detaylı fotoğraflar elde edebiliyorsunuz.

Ön tarafa geldiğimizde ise, 8MP değerde kameranın bir de yumuşak ton flash ışığına sahip olduğunu görüyoruz. Böylelikle az ışıklı ortamlarda dahi net öz çekim fotoğraflar elde edebilir, bu fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hepsi bu da değil, güzellik modu sayesinde daha pürüzsüz selfie’ler elde edebilirsiniz.

Nokia 8 (2018) ve Nokia 9 Gelecek Ay Geliyor


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git