Ana sayfa Oyun Jump Force için Death Note'lu tanıtım videosu

Jump Force için Death Note’lu tanıtım videosu

Namco Bandai  tarafından E3 2018’de duyurulan dövüş oyunu Jump Force için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan videoda Death Note’a da ufak bir gönderme mevcut.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen E3 2018 interaktif oyun ve eğlence fuarında dikkat çeken duyurulardan birisi de Jump Force olmuştu. Namca Bandai tarafından geliştirilen dövüş oyununun 2019’da PC, PS4 ve Xbox One için çıkacağı belirtilmişti. Yapımcı ekip oyunu duyurmasına karşın, dinamikler ve hikaye yapısı hakkında bilgi vermekten kaçınmıştı.

Jump Force için ilginç tanıtım videosu

Namco Bandai, E3’ün sona ermesiyle birlikte, duyurusunu gerçekleştirdiği Jump Force için ilk tanıtım videosunu da yayınladı. Yayınlanan videoda Death Note isimli animeden tanıdığımız Yagami Light ve Ryuk da görünüyor. Bu ilginç tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Açık konuşmak gerekirse tanıtım videosunu yorumlayarak, oyun hakkında bir sonuca varmak pek de mümkün görünmüyor. Geliştirici stüdyonun yetkili isimlerinden biri olan Nick O’Leary daha önce yaptığı bir açıklamada Yagami Light’ın ya da Ryuk’un oynanabilir bir karakter olmayacağını vurgulamıştı. Bu açıklama, videoda görünen iki karakterin tamamen hikayenin ilerleyişi ile alakalı olduğunu gösteriyor. Belki de videoda görünen ufak kıyamet sahnesi, Yagami Light ve Ryuk’un eseridir. Bunu ancak oyun çıktığında öğrenebileceğiz.

Az önce de belirttiğimiz üzere Jump Force 2019 yılında raflardaki yerini almış olacak. Geliştirici stüdyo oyunun PS4, Xbox One ve PC için geleceğini belirtti. Yapımın Switch için çıkıp çıkmayacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

Cyberpunk 2077 sistem gereksiminleri

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler