Johnny Depp’in Önlenemez Düşüşü Sürüyor!

pirates of the Caribbean4

Kısa süre önce dünyanın en popüler aktörleri arasında zirvede yer alan Johnny Depp, hatalı film tercihleri nedeniyle maalesef dibi görmek üzere.

3 Oscar Adaylığı, sayısız Emmy ve Golden Globe ödülü bulunan ünlü aktör Johnny Depp, son zamanlarda gişe fiyaskolarında baş rolde bulunarak hayranlarını üzüyor. Dark Shadows filmiyle başlayan düşüşü; The Lone Ranger, Transcendence ve Mortdecai (Johnny Deep bu filmdeki rolüyle, Hollywood’un en kötülerinin aday gösterildiği Golden Rasperry’e de adını yazdırmıştı) gibi gerek eleştirmenlerin yerden yere vurduğu, gerekse yapım bütçesi-gişe ikileminde eksi yazdıran filmlerle devam etmişti.

Johnny Depp’in son iddialı filmi Alice Through the Looking Glass da, tam bir facia oldu. İlk Alice filmi 1 milyar dolardan fazla gişe hasılatı elde ederken, bu rakam Alice Through the Looking Glass’da sadece 250 milyon dolarda kaldı. Üstelik filmin yapım bütçesi 170 milyon dolar, reklam bütçesi ise 80-90 milyon dolar aralığında. Yani Depp’in bir filmi daha, eksi hanesine yazılmış durumda.

JohnnyDeppHWOFJune2013.jpg

Bu durumun nedeni için bazı sinema otoriteleri, Depp’in daima benzer rollerde yer aldığını ve bunun, çekiciliğinin kalmadığını savunuyor.

Hayranı olduğumuz ve çok yetenekli olduğunu düşündüğümüz Depp’in belki de son şansı, 2017’de gösterime girecek Pirates of The Caribbean: Dead Men No Tales… Eğer bu yapım da, gişede bozguna uğrarsa, Deep’in kariyeri tamamen bir serbest düşüşe geçecek.

Johnny Depp, 2015 yılında, Disney’den “Disney Legend” onuruna layık görülmüştü.

Yeni Nvidia Tegra Yongaları Yolda!


Yorumlar kapatıldı.