iPhone Xs Geekbench testi ortaya çıktı!

iPhone Xs

iPhone Xs Geekbench test sonuçları bugün yayınlandı. Bakalım iPhone Xs, iPhone X’a göre ne kadar daha hızlı? İşte iPhone Xs Geekbench test sonuçları!

Apple’ın yeni gözdesi iPhone Xs geçtiğimiz günlerde Amerika’da satışa sunuldu. Apple A12 yonga seti ile yeni bir devri başlatan Apple, işlemcisinin saniyede 5 trilyon hesaplama gücü sunuyor. Apple A11 ile arasında dağlar kadar fark olacağı düşünülenen Apple A12 yonga setinin bugün Geekbench sonuçları ortaya çıktı. Peki, Apple A12 beklentileri karşılayabildi mi?

iPhone Xs Geekbench testinden kaç puan aldı?

iPhone Xs, Geekbench‘in tek çekirdek bölümünden 4835 puan çoklu çekirdek bölümünden ise 11563 puan almayı başarıyor. iPhone X ise tek çekirdekten 4208 puan ve çoklu çekirdekten 10505 puan almıştı.

iOS 12.1 Beta güncellemesi yayınlandı!

Apple A12’nin Apple A11’den ortalam 1.500 puan daha yüksek alması Apple’ın iPhone Xs’in işlemcisinin çok övdüğü kadar olmadığını gösteriyor. Ancak bu skorlar bile iPhone Xs’in 2018’in en hızlı telefon olma unvanını eline almasına yeterli oluyor.

iPhone Xs Geekbench

Apple A12’nin en yakın rakibi Snapdragon 845 maalesef bu sonuçların yanına bile yaklaşamıyor. Qualcomm’un yeni tanıtacağı Snapdragon 855 yonga seti belki bu skorları görebilir. Muhtemelen Apple, bu yıl rakibi ile açtığı farktan dolayı kendini bu yıl rölantiye aldı. Bakalım 2019’da tanıtılacak olan yonga setleri 15.000 puan seviyelerini görebilecek mi?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin