Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 6S daha kalın olacak

iPhone 6S daha kalın olacak

Apple’ın iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ı tanıtmasına günler kala ortaya çıkan aksesuarlar telefonların daha kalın olacağını gösteriyor.

Apple için kılıf üreten firmaların başında gelen ARCTIS’in iPhone 6S için ürettiği söylenen kılıflar telefonun tasarımı ile ilgili detaylar veriyor. Ortaya çıkan iPhone 6S kılıfının içine iPhone 6 konduğunda telefonun 0,2mm kadar içeriye gömüldüğü görünmekte. aynı durum orijinal iPhone 6 kılıfında ise böyle değil.

iphone-6s-case-700

iPhone 6S‘in daha kalın olacağı ise uzun zamandır konuşulan bir konuydu. Bunun en önemli sebebinin ise 12 megapiksel kamera sensörüne geçiş yapılacağı ve Apple‘ın iPhone 6S‘te de Optik Görüntü Sabitleme donanımını sunacak olmasıydı. Yeni gelen bilgilerse bu durumu doğrular nitelikte.

Söylentiye göre Apple, iPhone 6S‘in ekran üreticileri ile ciddi bir tedarik sorunu yaşıyor. iPhone 6S ve iPhone 6S Plus‘ta kullanılacak olan yeni bir ekran teknolojisinin hem tedarik sürecini geciktirdiği hem de telefonu 0,2 mm kalınlaştırdığı belirtiliyor. Bu söylentilerin gerçek olduğunu ise aşağıdaki video ile ispatı yapılmaya çalışıyor.

Siz bu konuda ne düşünürsünüz bilemeyiz ama daha kalın bir iPhone umarız daha fazla pil gücü de sunabilir…

Samsung Galaxy Note 5, 4, 3, 2, 1 çarpışma testi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU