Ana sayfa Apple iPhone 5S'den Taze Gelişmeler ve Fotoğraflar!

iPhone 5S’den Taze Gelişmeler ve Fotoğraflar!

Apple’dan sızan haberlere göre, iPhone 5S’in, kesin piyasaya çıkış tarihi belli oldu ve cihaza ait yepyeni fotoğraflar internet ile basına dağıtıldı.

Apple artık rakipsiz değil. Android telefonlar Full HD ekranları ve üstün donanımsal özellikleri ile pazarı kızıştırıyor. iPhone, Android kuşatması altında. Bu şartlarda, Apple akıllıca bir pazarlama mekanizması yürüterek hem cebe hitap eden hem de üst seviyeyi hedefleyen cihazlarının detaylarını basınla paylaşıyor.

iPhone 5, 10 Eylül 2013’de satışa sunulacak. iPhone 5S’de, 12 megapiksel fotoğraf makinesi, NFC okuyucu, 4 çekirdek işlemci, 4 inçlik 1136 × 640 piksellik ekran ve yeni A6 grafik yongası bulunacak. Cihazın, İngiltere fiyatının ise 320 sterlin yani 1025 Türk Lirası olması bekleniyor.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler