Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 14 tasarımına dair ilk detaylar sızdırıldı

iPhone 14 tasarımına dair ilk detaylar sızdırıldı

Apple iPhone 14 üzerinde çalışmalarına çoktan başladı. Peki yeni nesil iPhone modeli nasıl bir tasarım çizgisine sahip olacak? İşte bu konu ile ilgili tüm detaylar.

iPhone 14 tasarımına dair ilk detaylar sızdırıldı. Apple tasarım tarafında 2 – 3 yılda bir yenilik yapmayı yeterli görüyor. Keza iPhone X ile benimsenen tasarım çizgisi iPhone Xs ve iPhone 11 serisinde de devam etmişti.

iPhone 12 ile köşeli hatlara geçilmiş ve iPhone 13’te de bu tasarım korunmuştu. iPhone 13’te tasarım tarafındaki en büyük yenilik ise çentik boyutunun küçültülmesi olmuştu. Apple bunu büyük bir yenilik ve mühendislik harikası olarak duyurdu.

Rakiplerin ekran altı kamera teknolojilerini kullanıcıya sunduğu bu dönemde Apple’ın bunu mühendislik harikası olarak vermesi biraz absürt kaçtı.

iPhone 14 'tam bir yeniden tasarım' ile gelecek

iPhone 14 tasarımına dair ilk detaylar sızdırıldı

Peki iPhone 14 nasıl bir tasarım çizgisine sahip olacak? Bu sorunun detayları geçtiğimiz gün ortaya çıkmaya başladı. Aslında ilk iddialar iPhone 14’ün çentiksiz bir ekranla geleceği yönündeydi. Fakat Apple’a yakın bazı kaynaklardan sızdığı iddia edilen bilgilere göre iPhone 13’teki tasarım iPhone 14’te de aynı şekilde korunmaya devam edecek.

Yani önümüzdeki yıl çentiksiz bir iPhone gelmeyeceğini söyleyebiliriz. Zaten Apple’ın yenilediği bir tasarımı sadece 1 yıl kullanması büyük bir sürpriz olurdu. Dolayısıyla iPhone 14’ün iPhone 13 ile aynı tasarımla gelecek olması bizleri şaşırtmayacaktır.

Shiba Inu’dan sonra Doge Coin de yükselişe geçti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting