iPhone 14 şarj teknolojisi ile şaşırtabilir

iPhone 14 'tam bir yeniden tasarım' ile gelecek

Apple’ın yeni nesil iPhone modeli yeni nesil şarj teknolojisiyle şaşırtabilir. Peki iPhone 14 bizlere bu anlamda neler sunacak? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

iPhone 14 şarj teknolojisi ile şaşırtabilir. Apple’ın bu yılın son çeyreğinde satışa sunacağı yeni nesil iPhone modellerinde farklı bir şarj teknolojisi kullanacağı ortaya çıktı. Malum, Apple kablosuz şarj konusunda rakiplerinin hayli gerisinde kalmıştı. Pek çok akıllı telefon üreticisi kablosuz şarj teknolojisine yıllar önce geçmiş olsa da Apple bu teknolojiyi birkaç sene önce iPhone X ile kullanmaya başladı.

iPhone 14 şarj teknolojisi

Kablosuz şarj teknolojisi konusunda hala rakiplerinin gerisinde bulunan Cupertino merkezli şirket iPhone 14 serisi ile bu farkı kapatmak istiyor.

iPhone 14 şarj teknolojisi

iPhone 14 şarj teknolojisi ile şaşırtabilir

iPhone 14 ile ilgili sızdırılan son raporlara göre Apple, bu yıl satışa sunacağı modellerinde yeni bir kablosuz şarj teknolojisi sunacak. Şimdilik bu teknoloji hakkında kesin bilgiler yok. Fakat eskiye oranla daha hızlı ve daha akıcı bir şarj deneyimi sunacağı belirtiliyor.

iPhone 14 şarj teknolojisi

Teknoloji gündemini az çok takip edenlerin de hatırlayacağı üzere Apple’ın tüm odayı kapsayan bir şarj teknolojisi üzerinde çalıştığı iddia ediliyordu. Yani telefonu direkt olarak panel üzerine koymadan da telefon şarj olabilecekti. Elbette böyle bir duyuru gelmedi. Kim bilir, Apple belki de bu yıl o çok beklenen teknolojisini kullanıcılarının beğenisine sunar. Tabi ki gerçekten böyle bir teknoloji varsa.

LG taşınabilir monitör tanıttı!