Ana sayfa Apple iPhone 11 Pro Max DxOMark puanı ile üzdü!

iPhone 11 Pro Max DxOMark puanı ile üzdü!

iPhone 11 Pro Max DxOMark hayal kırıklığı yarattı. Kamerası ile öve öve bitirilemeyen iPhone 11 Pro Max, bakalım testten kaç puan almış?

Apple’ın üç kamera kurulumu ile gelen iPhone 11 Pro modellerinin kamerasının DxOMark’tan kaç puan alacağı merak ediliyor. DxOMark ekibi inceleme için, iOS 13.2 ile gelecek olan ve kameraya yeni bir anlam katacağı söylenen Deep Fusion özelliğini beklemişti. Nihayet bugün DxOMark ekibi iPhone 11 Pro Max modelini masaya yatırdı.

Fotoğraf bölümünden 124 Puan ve Video bölümünden 102 Puan almayı başaran telefon, ortalamada 117 puan alarak en iyi kameraya sahip olan 3. telefon olmayı başardı. Listenin zirvesin 121 Puan ile Huawei Mate 30 Pro ve Xiaomi Mi CC9 Pro Premium yer alıyor.

iPhone 11 Pro Max DxOMark

DxOMark’ı pek ciddiye almamanızı öneriyoruz. Çünkü bu ekip, 60 FPS’in yaygınlaştığı dönemde 4K/30 FPS video çeken telefonların puanları bile şişirmişti. DxOMark, her zaman iPhone modellerine düşük puanlar vererek gündeme gelmeyi hedefliyor diyebiliriz.

iOS 13.2.2 güncellemesi çıktı! İndir!

Şuradan bir örnek verelim; Pixel 4 modellerinin gece çekimlerinde iPhone 11 Pro’nun gerisinde kaldığı çoğu kez ortaya çıkmıştı. Ancak bu ekip Pixel 4’ün gece çekimine 56 puan verirken, iPhone 11 Pro Max’e 53 puan veriyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler