Ana SayfaDonanımiPad Air ve iPad Mini Retina Avea Bayilerinde

iPad Air ve iPad Mini Retina Avea Bayilerinde

Apple’ın tüm yeni ürünlerini büyük bir ilgiyle takip eden teknoloji meraklıları, iPad Air ve Retina ekranlı iPad mini’yle 4 Aralık’tan itibaren Avea İletişim Merkezleri’nde buluşabilecekler.

Apple’ın “bugüne kadar üretilen en hafif tablet bilgisayarı” olarak tanıttığı iPad Air, ince ve hafif tasarımıyla, çarpıcı 9.7 inç Retina ekran özelliğine sahip. Sadece 453 gram ağırlığında olan hassas tasarımlı iPad Air, 4. nesil iPad’den yüzde 20 daha ince ve yüzde 28 daha hafif.

Güçlü ve enerji tasarrufu sağlayan 64-bit yapıya sahip Apple tasarımı A7 çipe sahip olmanın yanı sıra yüzlerce yeniliği kapsayan yeni tasarım iOS 7 içeren iPad Air, 5 MP kamerası ve 10 saatlik pil ömrüyle fark yaratırken, gümüş beyazı ve uzay grisi olarak iki farklı renk alternatifiyle meraklısıyla buluşacak.

Yenilenen iPad mini ise, 7.9 inç retina ekranı, 64 bit mimariye sahip A7 çipi, 5 MP kamerası ve 10 saatlik pil ömrüyle, tablette minimalizmden hoşlananların ilk tercihi olacak.

avea 2

Avea’nın 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’la, maksimum hızda internet deneyiminin de iPad Air ve Retina ekranlı iPad Mini’ye taşındığı noktasının altını çizen Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül; Avea olarak, müşterilerine en yeni trendleri ve ürünleri sunuyor olmanın kendileri için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirterek şunları söyledi:                                                                       

“Bu kapsamda, çok yakın bir süre önce tanıtımı yapılan Apple’ın en yeni tabletleri olan iPad Air ve Retina ekranlı iPad mini’yi müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Abonelerimiz, yenilenen tasarımı ve güçlendirilmiş özellikleriyle Apple’ın yeni tabletlerine Avea İletişim Merkezleri’nden ulaşabilecekler. Ayrıca, müşterilerimize 81 ilde sunduğumuz çift taşıyıcılı internet teknolojisi Mobil Plus ile maksimum hızda internet deneyimini iPad Air ve Retina ekranlı iPad Mini’ye de taşıyoruz. Türkiye’nin her ilinde 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’ı canlı şebeke iletişim kulesinde aktif hale getirerek, 43 Mbps ile kullanıcı başına maksimum hıza erişme olanağı sağlıyoruz.”

Cepten Kullanılan İnsansız Hava Taşıtı

 

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU