Ana sayfa Apple iOS 9 ve iOS 10 için yeni güncelleme!

iOS 9 ve iOS 10 için yeni güncelleme!

Apple, iOS 12.4 güncellemesi ile birlikte iOS 9 ve iOS 10 sürümümleri için de güncelleme yayınladı. Peki, bu güncelleme ile neler geliyor?

Apple, dün Türkiye saat ile 20:00’da uzun zamandır beklenen iOS 12.4 güncellemesini yayınlamıştı. iPhone 6 ve sonrası tüm modellere gelen bu güncelleme ile Apple bir sürpriz daha yaptı.

Cupertinolu teknoloji devi diğer firmalara ders niteliğinde bir güncelleme yayınladı. Apple, iOS 12 güncellemesini alamayan iOS 9 ve iOS 10 yüklü iPhone modelleri için de bir güncelleme sundu.

iOS 9.3.6 ve iOS 10.3.4 güncellemeleri ile iPhone modellerinde yaşanan GPS sorunları çözülüyor. Bu güncellemeyi iPhone 4s, iPhone 5 ve iPhone 5c gibi artık eski diyebileceğimiz modellerin aldığını belirtelim. Apple’ın en az 8-9 yıllık cihazlarına bile güncelleme sunması şimdiye kadar görülmemiş bir olay.

Galaxy Note 10 özellikleri ile karşımızda!

Satış sonrası verdiği destek ile rakiplerinin ötesinde olan Apple, bu güncellemeler ile farkını bir kez daha ortaya koymuş oldu. Bakalım Apple, desteğini kestiği iPhone 6 modelleri için bir kıyak yapacak mı?

iOS 10

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler