Ana sayfa Apple iOS 12.3.2 güncellemesi çıktı!

iOS 12.3.2 güncellemesi çıktı!

Apple, sadece iPhone 8 Plus modellerinde yaşanan sorunu çözmek için iOS 12.3.2 güncellemesini yayınladı. Güncelleme ile düzeltilen hata haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde iOS 13 sürümünün ilk betasını geliştiriciler ile paylaşan Apple’ın, bu sürüme kadar sadece testleri hali hazırda devam eden iOS 12.4’ü yayınlaması bekleniyordu. Ancak Cupertinolu teknoloji devi bugün sürpriz bir şekilde karşımıza iOS 12.3.2 güncellemesi ile çıktı.

Güncelleme ile kamera sorunu çözülüyor!

Apple’ın OTA üzerinden sunduğu bu güncelleme sadece iPhone 8 Plus sahiplerini ilgilendiriyor. iPhone 8 Plus modellerinde kamera uygulamasında portre modunda yaşanan sorunlar bu güncelleme ile çözülüyor.

Güncellemeyi; Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz. Güncellemeyi yüklemeden önce şarjınızın yüzde 80 olduğuna emin olun. Ayrıca ne olur ne olmaz diye iTunes üzerinden yedek almayı unutmayın.

Xbox Game Pass’e yeni eklenecek oyunlar!

Son olarak Apple’ın ilerleyen haftalarda iPhone 5s ve sonrası modeller için iOS 12.4 güncellemesini yayınlayacağını belirtelim.

iOS 12.3.2

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler