Ana sayfa Akıllı Telefon iOS 11.4'ün İlk Betası Yayınlandı! İşte Yenilikler!

iOS 11.4’ün İlk Betası Yayınlandı! İşte Yenilikler!

iOS 11.3’ün yayınlanmasının üstünden bir hafta geçmesinin ardından, iOS 11.4’ün ilk betası yayınlandı. Tüm detaylar haberimizde!

tvOS ve watchOS İçin de Yeni Sürümler Yolda

Apple’ın çok konuşulan güncellemelerinden birisi olan iOS 11.3’ün ardından, 4 için de çalışmalara başlandı. Sonraki sürümün ilk betasını duyuran Amerikalı şirket, ayrıca tvOS’un 11.4; watchOS’un 4.3.1 sürümleri için de betaları duyurdu.

11.4’ün sunacağı ilk değişiklerden birisi Schoolwork olacak. Bu uygulama, Apple’ın daha önce de duyurduğu gibi öğretmenlerle öğrenciler arasındaki etkileşimi artırmayı hedefliyor. Uygulama, tahmin edebileceğiniz üzere ilk başta sınırlı kullanım alanlarına sahip olacak. Bunun yanında, iOS 11.3’ün betalarından silinen AirPlay 2’nin de 11.4 ile cihazlarımıza geleceği düşünülüyor.

Elbette pek çok hata düzeltmesi ve optimizasyon yamalarıyla da birlikte gelecek olan sonraki sürümlerdeki değişiklikler, bunlarla sınırlı kalmayacak. Bu hafta içinde teste açılması beklenen Beta 1 ile daha pek çok yeniliğe şahitlik edebiliriz.

iOS 11 3 son güncellemesi ile gelen yenilikler neler?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler