Ana SayfaAndroidInstagram son sürüm çıktı! İndir!

Instagram son sürüm çıktı! İndir!

Instagram son sürüm yayınlandı. Instagram son sürüm indirerek Android telefonunuzda yeni özellikleri herkesten önce kullanmaya başlayabilirsiniz. İşte Instagram son sürüm APK. dosyası!

Facebook’un bünyesinde yer alan Instagram, bazı yeni özelliklerini ilk olarak Android kullanıcıları üzerinde test ediyor. Instagram Beta sürümlerinde yer alan bu yeni özellikleri kullanabilmek için Instagram son sürüm indirmeniz gerekiyor. Biz de sizler için Instagram son sürüm APK. dosyasını ve Instagram’daki yenilikleri bir araya getiriyoruz.

Android için paylaşacağımız APK. dosyasının düzenlenmiş sürüm olmadığını, Instagram’ın bizzat yayınlamış olduğu dosya olduğunu belirtelim. Son sürümler eklendikçe haberimizi güncelleyip sizlere aktaracağız.

Instagram son sürüm indir!

Instagram’ın son sürümü ile uygulamada ne kadar vakit geçirdiğinizi görebiliyorsunuz. Beta aşamasında olan bu özellik, özellikle Instagram’da çok vakit harcayanların kendini dizginlemesini sağlayabilir. İstatiksel veriler olarak sunulan bu özelliğin yanında Facebook bildirimleri de Instagram’a ekleniyor.

Eğer Instagram hesabınıza, Facebook hesabınızı bağladıysanız, anlık olarak Instagram üzerinden Facebook bildirimlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamaya ayrıca yeni Hikayeler görünümü de ekleniyor. Bu özellik sayesinde ana sayfada gezerken, Hikayeler daha küçük bir formda uygulamanın tepesinde yer alıyor. Bu sayede, ana ekranda gezinirken, yeni hikayeler geldiğinde anında görebiliyorsunuz.

Bir diğer özellik ise yine Hikayeler bölümünde yapılıyor. Bu son sürüm sayesinde Instagram’da paylaşılan fotoğraf ve videoları direkt olarak Hikayeler bölümüne ekleyebiliyorsunuz.

instagram son sürüm

Bu tüm yeni özellikler Instagram 96.0.0.0.39 (155659) alpha alpha sürümünde yer alıyor. Instagram 96.0.0.0.39 (155659) alpha sürümünü aşağıdan indirerek yeni özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram 96.0.0.0.39 (155659) alpha indir

APK. nasıl yüklenir?

İndirdiğiniz Instagram APK. dosyasını yükleme sırasında sorun yaşarsanız şu yöntemi izleyebilirsiniz; Ayarlar>Güvenlik>Bilinmeyen Kaynaklar bölümünden bilinmeyen kaynaklara izin verin. Daha sonra APK. dosyasını kurun.

Instagram’ın yakında bağlı olduğu Facebook’un WhatsApp uygulamasına da rakip olacağı söyleniyor. Gelecek olan güncellemeler ile Instagram arkadaşlarınızı görüntülü veya sesli olarak arayabileceğiniz söyleniyor. Oldukça kullanışlı olması beklenen bu özelliğin henüz test aşamasında olduğunu belirtelim.

WhatsApp son sürüm çıktı! İndir!

Instagram’ın yeni sürümlerini bu haberimizde an ve an paylaşmaya devam edeceğiz. Bu sürümlerin beta sürümler olduğunu, uygulamada bazı sorunlar yaşayabileceğinizi belirtelim. Ayrıca Direct from Instagram 45.0.0.17.93 sürümünü de buradan indirip, direkt mesajlarda yeni özellikleri kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting