Ana SayfaGenelInstagram gizli hesaplar için web site yapıldı: Herkesin profili açılabiliyor!

Instagram gizli hesaplar için web site yapıldı: Herkesin profili açılabiliyor!

Birçok kişi için problem olan Instagram gizli hesaplar aslında açılabiliyor. Henüz yeni geliştirilen bir web sitesi herkesin profilinin açılmasını sağlıyor. Hadi gelin detaylara birlikte göz atalım.

Postegro isimli bir uygulama Instagram gizli hesaplar için tasarlandı. Bu uygulamayı kullanan kişiler, başkalarının gizli hesaplarını çok rahat bir şekilde görebiliyor. Ancak en baştan konuyla ilgili net uyarıları yapalım. Bu web sitesi gizli bilgilerinizin çalınmasına neden olabilir. Bu nedenle size ait hesapla giriş yapmanızı önermiyoruz.

Instagram görünmeyen hesaplar rahatlıkla ortaya çıkarılabiliyor

Instagram’ın politikalarına karşı bir uygulama olarak da bilinen bu web sistemi, ne yazık ki çok büyük problemleri de kendi içinde barındırıyor. Postegro ismine sahip bu uygulamayı kullanmak için internet sitesine giderek APK dosyasından indirmeniz şart. Aksi halde çalışmayacaktır.

Instagram gizli hesaplar

Bu platform ile ilgili asıl problem Uygulamaya giriş yaptıktan sonra başlıyor. Burada sizden Instagram hesabınıza giriş sağlamanız ve hemen ardından istediğiniz başka bir Instagram hesabını görebilmek için seçim yapmanız talep edilecek. Uygulamayı kullananlar çift taraflı problemler ile karşı karşıya kalacak. Uygulamayı kullanmak tamamen sizin insiyatifinizde.

Düzenli olarak bu tür uygulamaların ortaya çıktığı söylenebilir. Bazıları Facebook ve WhatsApp gibi platformlara sızarken kimileri de Instagram tarzı siteleri tercih ediyor. Ancak bu tür uygulamaların daha çok Facebook şirketine ait platformları ele geçirmeleri biraz düşündürücü. Bu bağlantı üzerinden web sitesine ulaşabilirsiniz. Uygulamayı kullandıktan sonra deneyimlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting