Ana SayfaGenelHyundai i10, Sınıfındaki Fark Yaratacak!

Hyundai i10, Sınıfındaki Fark Yaratacak!

Türkiye’de, Kocaeli Assan fabrikalarından üretilen Hyundai i10, sınıfında nadir rastlanan yetenekleri bir araya getiriyor.

yundai Assan İzmit Fabrikası’nda yapılan törenle birlikte üretimine başlanan Yeni i10, Türkiye’de 39 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Yeni i10’un, A-segmentindeki rakiplerine göre birçok üstünlüğü bulunduğunu savunan Önder Göker şunları söyledi: “Yeni i10, hiçbir rakibinde bulunmayan Ön Çarpışma Uyarı Sistemi, Şeritten Ayrılma Uyarı Sistemi, statik dönüş farları, 7-inç dokunmatik ekranlı navigasyon ve multimedya ve altı havayastığı gibi özelliklere sahip. Ayrıca Elantra ve Tucson’dan sonra 7 yıl 80 bin km’ye kadar alınabilen opsiyonlu garantimizi i10 modelimizde de sunmaya başladık. Böylece i10 zirvede hak ettiği yeri alacak.”

i10 basamak temelli ön ızgarası da dahil olmak üzere tasarım anlamında bir takım iyileştirmeler ile birlikte geliyor. Kavisli ve aynı zamanda doğal akıcı çizgilerle biçimlendirilen Hyundai i10, segmentinde öne çıkıyor.

hyundai

Sınıfının Ötesindeki Otomobil!

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU