Ana sayfa Genel Hyundai i10 Her Zamankinden de Güçlü!

Hyundai i10 Her Zamankinden de Güçlü!

Bir önceki neslin tanıtılmasından bu yana geçen üç yılın sonunda tepeden tırnağa yenilenen Hyundai i10, boyutları ve sahip olduğu zengin donanımıyla A segmentinden çok iddialı ifadesini rahatça kullanabiliriz.

Yeni Hyundai i10, yeni desenli ön ızgara ve geniş  hava girişleriyle gösterişli ön tampon ile şık bir tasarıma sahip. meler ile birlikte geliyor. Kısa ve kavisli kaput ve arkaya doğru alçalan tavan yapısı araca dinamik bir etki verirken, kap altlarından geçen ve arkaya doğru genişleyen farklı renkteki bölüm bu dinamik etkiyi pekiştiriyor.

3665 mm. uzunluk, 1660 mm. genişlik ve 1500 mm. yüksekliğe sahip i10’un dingil mesafesi 2385 milimetre olarak belirlenmiş. Aracın iç mekanı A segmenti bir otomobil olarak ön ve arkada oturan yolcuların diz ve baş mesafesi açısından yeterli konfora sahip. Çift renkli ön konsol ve koltuklarla şık bir tasarım çizgisine sahip yeni i10’un ön panelinde 7 inçlik dokunmatik multimedya ekranı dikkat çekiyor.

hyundai i10

Yenilenmiş İç Tasarım

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler