Ana SayfaGenelHUAWEI WATCH FIT Elegant Türkiye'de satışta

HUAWEI WATCH FIT Elegant Türkiye’de satışta

WATCH FIT Elegant kullanıcıları, Huawei akıllı telefonlarına basit bir dokunuşla saat yüzlerini değiştirip özelleştirebiliyor, 96 farklı spor modunu kullanabiliyor, hava durumu ve ayın evreleri gibi konularda daha fazla bilgi edinebiliyorlar.

HUAWEI WATCH FIT Elegant, cilalı cam yüzey ve paslanmaz çelik saat gövdesini tamamlayan yumuşak floroelastomer kayış kullanılarak, daha fazla dayanıklılık ile tüm gün rahat kullanım için ergonomik olarak tasarlandı.

WATCH FIT Elegant

Tüm gün SpO2 takibiyle proaktif sağlık danışmanı

Kandaki oksijen doygunluğu, kişinin genel sağlığının önemli bir göstergesi. HUAWEI WATCH FIT Elegant artık tüm gün sürekli SpO2 izleme sunarak, kullanıcıların sağlıkları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyor ve SpO2 seviyeleri çok düşük olduğunda uyarı veriyor. Kullanıcılar ayrıca sağlıklarını daha yakından takip etmek isteyen kullanıcılar HUAWEI Sağlık Uygulaması ile gün boyunca SpO2 seviyelerindeki değişiklikleri kontrol edebiliyorlar.

WATCH FIT Elegant

Hareket etmeye devam edin

Etkileşimli ve ilgi çekici fitness kursları her zaman HUAWEI WATCH FIT Serisi’nin benzersiz bir özelliği olmuştur. 96 egzersiz modunun yanı sıra, omuzlarda ve boyunda yağ yakma, tonlama ve gerginliğin azaltılması dahil olmak üzere en yaygın fitness çalışmalarını hedeflemek için 12 kolay fitness sınıfı geliştirildi. Zaman veya yer konusunda herhangi bir kısıtlaması olmayan bu kurslar ile kullanıcılar evde veya ofiste kısa sürelerle çalışabilirler.

12 iç mekan antrenman kursunun yanı sıra HUAWEI WATCH FIT Elegant, tüm yeteneklerden koşucular için 13 yerleşik koşu kursuna da sahip. Akıllı saat kullanıcı koşarken yerleşik GPS ve çoklu sensörlerin yardımıyla tüm koşuyu analiz ediyor. Huawei’nin akıllı teknolojisi, kullanıcılara antrenman verimliliklerini artırmak ve yaralanma olasılığını önlemek için gerçek zamanlı koşu rehberliği ve antrenman tavsiyeleri veriyor.

WATCH FIT Elegant

Antrenman kursları ve antrenman verilerinin rehberliği ile kullanıcılar, kendi antrenman programlarını formüle etmek ve fitness hedeflerine adım adım ulaşmak için iyi bir donanıma sahip olacaklar.

Akıllı deneyim daha da geliştirildi

Yeni HUAWEI WATCH FIT Elegant, kullanıcıların yalnızca bir dokunuşla saat yüzlerini özelleştirmelerine olanak tanıyor. Kullanıcılar sadece basit bir dokunuşla arka planı akıllı telefonlarından en sevdikleri fotoğraflarından birine ayarlayabiliyorlar.

Standart hava durumu özelliklerine ek olarak HUAWEI WATCH FIT Elegant, her günün gün doğumu ve gün batımı saatlerini de gösteriyor. Hilal ve dolunay dahil olmak üzere ayın sekiz evresi de kullanıcıların çevrelerini daha iyi anlamalarını sağlamak için net bir şekilde görüntüleniyor.

Tüm yeni ve akıllı özelliklerin yanı sıra HUAWEI WATCH FIT Elegant, kalp atış hızı ve uyku takibi açıkken bile 10 günlük pil ömrü sunuyor. Tüm bunlara ek olarak, Huawei’nin hızlı şarj teknolojisini de destekleyen ürün, yalnızca beş dakikalık bir şarjla tipik kullanımda tüm gün yetecek pil gücüne sahip oluyor.

Xiaomi Mi 11 Ultra için yeni gelişmeler yaşanıyor

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting