Huawei P30 kılıfları Türkiye’de satışa sunuldu!

Huawei P30 Pro

Huawei’nin yeni amiral gemisi modeli Huawei P30, daha tanıtılmadan kılıfları Türkiye’de satışa sunuldu. Huawei P30 kılıfları Spigen Türkiye tarafından şimdiden ön siparişe sunulmuş durumda.

Huawei, bu yılki amiral gemisi modellerini 26 Mart 2019 tarihinde Paris’te düzenleyeceği etkinlikte tanıtacak. Huawei P30, Huawei P30 Pro ve Huawei P30 Lite modellerini tanıtacak olan firma, diğer firmalar gibi sızıntılara engel olamamış ve telefonunu aylar öncesinden sızdırmıştı. Bugün ise bir sızıntı haberi de Türkiye’den geldi.

Huawei P30 kılıfları Spigen Türkiye’de satışta!

Huawei P30, P30 Pro ve P30 Lite modellerinin kılıfları bugün ünlü aksesuar üreticisi Spigen tarafından satışa sunuldu. Spigen Türkiye‘nin sayfasında sergilenen P30 kılıfları 200 TL ila 50 TL arasında fiyat etiketlerine sahip.

Huawei Y6 2019 tanıtıldı! İşte özellikleri

Huawei P20 serinin üzerine koyacak olan firma, bu modellerde de kendi işlemcisine yer verecek.

Kirin 980 yonga setinden beslenecek olan bu modellerde; minimumda 6 GB RAM maksimumda ise 12 GB RAM seçeneğine yer verilmesi bekleniyor.

Huawei P30 Kılıfları

Huawei P30 ve P30 Lite modellerinde üçlü arka kamera kurulumu yer alacakken, P30 Pro modelinde ise dörtlü bir kuruluma yer verilecek.

Ancak bu kameraların henüz kaç megapiksel çözünürlüğünde olacağı bilinmiyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir