Hızla büyüyen Huawei’den büyük başarı

Huawei

Akıllı telefon pazarında hızla yükselen Huawei, en başarılı yıllarından birini geçiriyor. Çinli teknoloji devi önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı.

Çin’in önde gelen telefon üreticilerinden Huawei’nin yükselişi sürüyor. Bildiğiniz gibi şirket bugün düzenlediği etkinlikle yeni akıllı telefonu nova 3’ü resmen tanıttı. Bu etkinlikte konuşan kullanıcı elektroniği yöneticisi Richard Yu, şirketin 2018’de büyük bir başarıya imza attığını açıkladı.

Huawei, şimdiden 100 milyon ürün satmayı başarı

Akıllı telefon satışları hızla artan şirket, bu yıl şimdiden 100 milyondan fazla ürün satmayı başardı. Bu da Çinli teknoloji devi için yeni bir rekor anlamına geliyor. 2015’te 100 milyon ürün satması 22 Aralık’ı bulan şirket, bu kilometre taşına 2016’da 14 Ekim’de, 2017 ise 12 Eylül’de ulaşmıştı.

Huawei

Normalde yıl sonunda ulaştığı 100 milyon barajını şimdiden aşmayı başaran şirket, yıl sonuna kadar 200 milyon ürün satmayı amaçlıyor. 7 yıl önceye kıyasla akıllı telefon satışları tam 51 kat artan Çinli teknoloji devi, akıllı telefon pazarında en etkili şirketler arasında girmiş durumda.

Huawei

Honor Note 10’un ilk canlı görüntüleri sızdırıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir