Ana SayfaAkıllı SaatHuawei akıllı saat konusunda çok iddialı

Huawei akıllı saat konusunda çok iddialı

Akıllı saat pazarında rekabet tüm hızıyla devam ederken, Huawei’nin yeni modeli hakkında ortaya atılan iddialar, teknoloji dünyasının gündemine bomba gibi düştü.

Huawei akıllı saat konusunda çok iddialı. Her konuda olduğu gibi insanlık akıllı saatler konusunda da ilk başta bir hayli mesafeliydi. Birçok insan akıllı saatlerin geleneksel saatlerin yerini asla alamayacağını, sürekli şarj ihtiyacı hisseden bir saatin kime ne faydasının dokunacağını ve daha buna benzer birçok şeyi peşi sıra söylüyorlardı. Ancak geldiğimiz nokta, neredeyse her zaman olduğu gibi teknolojiyi haklı, itiraz edenleri ise haksız çıkardı.

HUAWEI WATCH GT Runner

Bugün tasarımı ile geleneksel saatleri aratmayan akıllı saatler, modeline ve kullanım şekline bağlı olarak tek şarjla 15 güne kadar da kolaylıkla kullanılabiliyor. Bu iki yönüyle kendisine getirilen en büyük eleştirilere yanıt veren akıllı saatler, sağlık hizmetlerine yönelik sunduğu pratik çözümlerleyse de, geleneksel saatlerin asla yapamayacağı şeyleri yapabiliyorlar.

1646048385 Huawei Watch GT3 42 mm 2

Huawei akıllı saat konusunda çok iddialı

Bugüne kadar uyku, stres, adım, kalp ritmi takibi gibi pek çok konuda son derece başarılı veriler sunan akıllı saatler Huawei’nin yeni planları dahilinde çok daha kapsamlı bir sağlık takip sistemine dönüşecek.

Çinli teknoloji şirketine yakın kaynaklardan servis edilen haberlere göre, Huawei’nin üzerinde çalıştığı yeni Huawei Watch GT modelinde, müdahalesiz kan şekeri ölçümü yapılabilecek. Buna ilave olarak akciğer fonksiyon takibi özelliği üzerinde de çalışan Huawei, eğer bunu başarabilirse bundan sonra akıllı saatler KOAH riskini tespit edip kullanıcılarına bu konu hakkında uyarıda bulunabilecekler.

HUAWEI WATCH GT Runner

Ayrıca yüksek rakımlı seyahatlerde vücuttaki oksijen miktarının takibinin yapılabilmesi gibi oldukça farklı bir özellik üzerinde daha çalışan Huawei, bu özelliklerini bir arada topladığı yeni bir akıllı saat modelini tanıtırsa, sektörde fırtınalar estireceğini tahmin etmek güç olmaz.

Twitch belirli konularda politikasını netleştiriyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting