Ana SayfaDonanımHP Dizüstü Alana 372 TL Değerinde Hediye

HP Dizüstü Alana 372 TL Değerinde Hediye

Türkiye’nin en yaygın teknoloji dağıtıcısı Arena Bilgisayar, iletişim devi Vodafone ile bir anlaşmaya imza attı.  Anlaşma kapsamında,Intel® Core™ i5 işlemcili HP Pavilion G ve HP Pavilion Sleekbook dizüstü bilgisayarlarını Arena bayilerinden alan tüketicilere, 372 TL değerindeki 1 yıllık Vodafone BiRi ADSL paketi hediye edilecek.
Arena Bilgisayar HP Ürün Müdürü Kamil Dukul konu ile ilgili açıklamasında, Arena Bilgisayar’ın bu tarz kampanyalara verdiği öneme değindi ve şu sözleri kaydetti: “Vodafone ile yaptığımız işbirliği sayesinde tüketicilerin hızlı ve kaliteli internete ücretsiz sahip olmalarını sağlıyoruz. Yaşadığımız çağ, internet çağı… Bilgiye istenilen an, hızlı bir şekilde ulaşma ihtiyacı hızla büyüyor. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak HP ve Vodafone iş ortaklığında ücretsiz internet kampanyasını hazırladık. Türkiye çapında 8.000’i aşkın aktif bayimiz bulunuyor,  dünya devi firmalar ile iş ortaklıkları yaparak bayilerimizi desteklemeye ve tüketicilere fayda sağlayan kampanyalar yapmaya devam edeceğiz”.
5 Aralık 2012’de başlayan kampanya kapsamında, belirtilen HP dizüstü bilgisayarları alan tüketiciler, 8 Mbps kadar hıza sahip 4GB kotalı Vodafone BiRi ADSL paketine 12 ay boyunca ücretsiz sahip olacak, internet aktivasyonu ücretsiz yapılacak. Kampanya, Aralık ayı sonuna kadar devam edecek.
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU