HP , 630 Serisi ile Latex yelpazesini genişletiyor

Latex

HP, HP’nin Latex serisini tamamlayan ve beyaz mürekkep teknolojisini her ölçekteki baskı hizmeti sağlayıcıları için kullanılabilir hale getiren yeni HP Latex 630 yazıcı serisini piyasaya sürdü.

Beyaz mürekkep, HP müşterilerinin, çarpıcı görüntü kalitesi ve adeta sayfadan fırlayan renklerle daha etkili bir dizi tabela ve dekor işi üretmesine olanak tanıyor.

HP 630 serisi, HP’nin Latex portföyünün geri kalanında olduğu gibi, firmaların daha sürdürülebilir baskı hizmetleri sunmasına olanak tanıyor: Dikkate alınmayacak kadar az kimyasal madde veya koku yayan su bazlı latex mürekkepler; UL ECOLOGO ve EPEAT çevre sertifikaları, yüzde 100 geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir karton kapların yanı sıra HP’nin kapalı döngü sürecinden elde edilen geri dönüştürülmüş plastikler (tüketici sonrası içecek şişeleri dahil) kullanan karton bazlı kartuşlar bunun en büyük göstergeleri olarak ön plana çıkıyor.

Latex

HP Latex630 ailesi bir dizi seçenek ve özellik sunuyor:

  • Dört SKU seçeneği
    • HP  630 ve HP  630 W (ikincisi beyaz mürekkep işlevselliğine sahip).
    • HP 630 ve 630 W Print & Cut: Müşterilere baskı ve kesim işlevselliğine sahip çift cihazlı bir çözüme yükseltme seçeneği sunuyor.
  • Otomatik önden yükleme sistemi ve basit, hızlı yükleme/boşaltma iş akışları ile zamandan tasarruf sağlıyor.
  • 10 GB’a kadar yazıcı içi depolama ile kolayca yeni baskılar alınabiliyor.
  • HP Piksel Kontrol Teknolojisi ve daha keskin küçük metinler için yeni baskı kafası mimarisi ile saatte 14m2 (150ft2) standart hızlarda çarpıcı görüntü kalitesi.
  • Standart yazılım, SAi RIP çözümü kutudan çıkar çıkmaz kullanıcıya sunuluyor.

Dünyanın en geniş kapsamlı Star Wars koleksiyonu  Istanbul Sinema Müzesi’nde


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir