Ana SayfaGenelHonor, 7 Mayıs'ta MagicBook X serisini tanıtacak

Honor, 7 Mayıs’ta MagicBook X serisini tanıtacak

Honor, yarın -7 Mayıs- için bir etkinlik planladı. Markanın MagicBook X adlı yeni bir dizüstü bilgisayar serisini tanıtması bekleniyor ve görünen o ki yeni cihazlar her zamankinden daha ince ve daha kompakt olacak.

Yakın zamanda Huawei’den bağımsız bir marka olarak ayrılan şirket Honor, yarın, yani 7 Mayıs’ta Çin’de bir lansman etkinliği planladı. Etkinlikte şirket, MagicBook X adlı yeni bir dizüstü bilgisayar serisini tanıtacak. Etkinlik Pekin saatiyle 14: 30’da gerçekleşecek. Tanıtım fotoğrafında sergilenen yaklaşan dizüstü bilgisayarın görüntüsüne bakıldığında, cihazın diğer MagicBook dizüstü bilgisayarlara göre daha ince ve kompakt bir tasarıma sahip olacağı görülüyor.

honor

Yeni MagicBook X, MagicBook Pro’ya bir alternatif olabilir. Cihaz muhtemelen aynı form faktörünü korurken daha uygun özelliklere sahip olacak. Dahili parçalar hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz, ancak yeni MagicBook X’in her iki tarafta birer tane olmak üzere iki USB-A bağlantı noktasına sahip olacağını görebiliyoruz. Ayrıca güç dağıtımı için bir mikro HDMI, 3,5 mm ses jakı ve bir USB-C mevcut. Ekran ince çerçevelere sahip görünüyor. Bu, video kamerasının, tıpkı diğer üst düzey MagicBook dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi, F6 ve F7 tuşu arasında gidip geldiği anlamına gelir. İncelenen önceki Honor not defterlerinin dokunmatik yüzeyi oldukça etkileyiciydi, bu nedenle yeni cihazın da iyi performans sergileyeceği kesin.

Counter Strike güncellemesi büyük beğeni toplayacak: Beklenmeyen yenilikler var

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting