HONOR , 2022’de global pazarlara daha fazla ürün getirmeyi hedefliyor

honor

HONOR CEO’su George Zhao, 2022’ye güçlü bir başlangıç yaptıklarını, bu yıl küresel pazarlara daha fazla ürün getirmeyi ve dünya çapında satışlarını iki katına çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.

 Küresel akıllı cihaz üreticisi HONOR , 2022’de dünya çapında yıllık satışlarını iki katına çıkarmayı ve şirketin önceliği olan Ar-Ge çalışmalarıyla kullanıcılara çığır açan inovatif teknolojiler sunmaya devam etmeyi hedefliyor.

honor

Barcelona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nin (MWC) ardından konuşan HONOR Device Co, Ltd. CEO’su George Zhao, 2022’ye güçlü bir başlangıç ​​yaptıklarını, şirketin Ar-Ge ve üretim yeteneklerini kanıtladığı dünyanın en ince katlanır akıllı telefonu HONOR Magic V’inin de etkisiyle çıkışlarını sürdürdüklerini ifade etti. Zhao, şirketin performansına güvendiğini ve 2022’de yıllık küresel satış hacminin iki katına çıkmasını beklediğini de belirtti.

2021’in son çeyreğinde Çin pazarında en büyük ikinci oyuncu oldu

Counterpoint Research tarafından geçen ay yayınlanan rapora göre HONOR, 2021’in 4. çeyreği itibariyle Çin pazarındaki en büyük ikinci akıllı telefon üreticisi haline geldi.

honor

Zhao konuyla ilgili olarak, “Güçlü bir büyüme yaşıyoruz ve MWC 2022’de duyurduğumuz yeni ürünler, markayı daha geniş bir kitleye ulaştırma hedefimize yardım edecek. Şu anda kendi stratejimizi geliştirmek ve küresel bir marka olmak adına fazla alanımız var” değerlendirmesinde bulundu.

HONOR’un devam eden başarısının, çalışanlarının özverisi ve şirketin dikkat çeken inovasyonlarıyla desteklendiğini söyleyen Zhao, çalışanlarının azminin kendilerini mükemmellik için daha fazla çaba göstermeye ve sınırları zorlamaya teşvik ettiğini söyledi.

HONOR, Barcelona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde, HONOR Magic4 Serisi, HONOR Watch GS 3 ve HONOR Earbuds 3 Pro da dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini duyurdu.

honor

Global pazarlara daha fazla ürün getirmeyi hedefliyor

Firma, küresel çip tedariği sorunu gibi sektör genelindeki zorluklar karşısında istikrarlı büyümeyi sürdürmek için önemli uluslararası pazarlara odaklanacak. Vodafone, Orange, Telefonica, H3G, Bouygues ve SFR dahil olmak üzere 98’i Avrupa’da bulunan 200’den fazla büyük operatörle ortaklık yapan şirket, bu ortaklıkların desteğiyle ürünlerini küresel pazarlara kolaylıkla dağıtabiliyor. HONOR50’yi 49 ülkede kullanıcılara sunan şirket, bu yıl HONORMagic Serisi, HONORN Serisi ve HONORX Serisi dahil olmak üzere dünya çapındaki pazarlara daha fazla ürün getirmeyi planlıyor.

HONOR’un 11 bini aşkın iş gücünün yarısından fazlası Ar-Ge personeli ve bu iş gücü şirketin teknolojik büyümesine önemli katkı sunuyor. HONOR’un ayrıca biri Fransa’da ve biri Japonya’da olmak üzere altı Ar-Ge merkezine ek olarak 100’ün üzerinde inovasyon laboratuvarı da bulunuyor.

Microsoft, Rusya’daki tüm satışlarını durdurdu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir