Hız Canavarı Archer D7 ile Hızınızı Üç Kat Arttırın

Archer D7UN1 0 08

TP-LINK, yeni nesil kablosuz modem/router serisi Archer ailesinin yeni üyesini duyurdu. Yeni standart olan 802.11ac’yi destekleyen TP-LINK Archer D7 modem/router, internet hızını kablosuz olarak 1750Mbps’ye çıkarıyor.

TP-LINK, yeni kablosuz ağ standardını destekleyen şık tasarımları modelleri ile göz dolduruyor. Kablosuz ağlarda yeni standart olan 802.11ac destekli ilk modelini geçen yıl tüm dünya ve Türkiye’de satışa sunan TP-LINK, tüketicilere ac destekli ürünlerde seçim şansı tanımak için model çeşidini de artırıyor. Şirketin Archer serisinin yeni modeli olan Archer D7, 1750Mbps kablosuz hıza ulaşabiliyor.

Archer_D7(UN)1_0-09

Tüm ürünlerinde en yeni teknolojileri tüketicilere ulaştırmayı ilke edinen TP-LINK’in yeni modeli, ac standardı desteği yanında çift kanallı yapısı sayesinde çok sayıda ve farklı cihazın internete erişimde oluşabilecek trafik sıkışıklığına, dolayısıyla da hız yavaşlamasına çözüm sunuyor.

TP-LINK Archer D7 modem/router, 5GHz bandında 1.3Gbps, 2.4GHz bandında ise 450Mbps kablosuz hızlara sahip. E-posta gönderimi, web’de gezinti gibi basit görevleri 2.4GHz bandına yönlendiren ürün, on-line oyun, HD video gibi yüksek hız gerektiren uygulamalarda ise 5GHz bandının kullanılmasını sağlıyor. Bu sayede kablosuz ağda trafik oluşmuyor ve hız düşmüyor.

Üç adet harici anteni ve yüksek amplifikatörleri sayesinde geniş kapsama alanı sunan ürün, ayrıca USB de dahil farklı giriş yuvaları ile çeşitli ürünleri bağlamayı kolaylaştırıyor. Archer D7’de üç adet LAN, bir adet ise gigabit LAN/WAN girişi bulunuyor. Ürünün değiştirilebilir LAN/WAN girişi hem kablo hem de fiber bağlantı desteği sunuyor.

ASUS 9 Serisi Anakartları Tanıttı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir