Ana Sayfa Genel GTA 5 satış rakamları açıklandı: Dudak uçuklatan rakamlar!

GTA 5 satış rakamları açıklandı: Dudak uçuklatan rakamlar!

Oyun dünyasında büyük bir beğeni yakalamayı başaran GTA 5 satış rakamları ortaya çıkmaya başladı. İşte konuyla alakalı merak edilen bütün detaylar.

GTA 5 satış rakamları herkes tarafından yüksek seviyelerde bekleniyordu. İşin aslına bakacak olursak beklentinin de üzerine çıkmayı başardı. Grand Theft Auto V, Rockstar ve yayıncı Take-Two bu alanda çalışan en başarılı ortaklar olarak görülüyor. Onların bu başarısı hem GTA tutkunlarını hem de piyasayı sevindirdi.

PlayStation 5 ve Xbox Series X henüz işin içine dahil olmadı. Ancak onların da eklenmesiyle birlikte işler çok daha büyük bir noktaya taşınacak. Özellikle de GTA 6 oyununu bekleyenler için bu haber belki biraz teselli edici olabilir.

GTA 5 oyunculardan büyük rağbet gördü

GTA 5 oyunu piyasa sunulduğu ilk günden bu yana yaklaşık olarak 140 milyondan fazla satmayı başardı. Bu herhangi bir oyun için gerçekten de iyi bir rakam. Rockstar böyle bir başarı için ne kadar sevinse de az diyebiliriz.

GTA 5 satış rakamları
Platformun bir diğer oyunu olan Red Dead Redemption 2 oyunu tek başına 36 milyon satış yakaladı. Böylece GTA 5 oyununun hemen arkasında yer aldı. GTA oyun serisinin çok sıkı hayranları var. Bunların büyük bir bölümü oyunu neredeyse sürekli yeniliyor.

Müjde! GTA 6 geliştirme aşamasında!

Bu oyun 2020 yılında en iyi dönemlerinden bir tanesini yaşamıştı. Bazıları Cyberpunk 2077 oyununun onu gölgede bırakacağını söylese bile bu gerçekleşmedi. Peki sizce GTA 5 böylesine yüksek bir satış sayısını elde edecek kadar iyi mi? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Şu oyunu bir yıl crackli oynayıp sonra da indirim döneminde parayla almıştım sonra bir daha hiç oynayasım gelmedi, iade de edemedim gitti 100 lira

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting