Ana sayfa Genel GRID inceleme puanları belli oldu

GRID inceleme puanları belli oldu

Önümüzdeki günlerde raflardaki yerini alacak olan GRID için ilk inceleme puanları ortaya çıktı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Codemasters Racing tarafından geliştirilen araba yarışı oyunu GRID önümüzdeki günlerde raflardaki yerini almış olacak. 11 Ekim’de oyun severlerle buluşacak olan yapım için ilk incelemeler de yayınlanmaya başladı.

Oyunu önceden deneme fırsatı bulan dünyanın önde gelen mecraları GRID için ilk incelemelerini yayınladı. Dilerseniz yayınlanan incelemelere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Wccftech – 90
The Games Machine – 86
Hobby Consolas – 82
Everyeye.it – 80
IGN Italia – 80
IGN – 80
GamingTrend – 80
DarkStation – 70
Metro GameCentral – 70
Game Revolution – 70
Game Informer – 70
Push Square – 70
TheSixthAxis – 70
Gamer.nl – 50

Açık konuşmak gerekirse oyun için yayınlanan incelemelerin pek de parlak olmadığını söyleyebiliriz. Genel olarak puan aralığının 70 ile 80 arasında sıkıştığını görüyoruz. Bu da Codemasters Racing imzası taşıyan yapımın ortalama kalitede bir oyun olduğunu gösteriyor. Yani çok vasat değil fakat oynamasanız da çok şey kaybetmezsiniz.

CoD Mobile oyuncular tarafından çok beğenildi

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler