Ana sayfa Genel Dirt 4 inceleme puanları ortaya çıktı

Dirt 4 inceleme puanları ortaya çıktı

Codemasters tarafından geliştirilen ve 9 Haziran’da raflardaki yerini alacak olan Dirt 4 için ilk incelemeler yayınlandı. İşte Dirt 4 inceleme puanları.

Ralli oyunu denildiğinde akla ilk gelen serilerden birisi de hiç kuşkusuz Dirt olacaktır. Codemasters tarafından geliştirilen seri bir kaç gün sonra 4. oyunu ile raflardaki yerini alacak. Dirt 4’ün çıkışına az bir süre kala, oyunu önceden deneyimleme fırsatı bulan bazı mecralar, geçtiğimiz gün inceleme yazılarını yayınladı. Böylece Dirt 4 inceleme puanları da ortaya çıkmış oldu.

Eğer şu aralar sağlam bir ralli oyunu oynamak istiyorsanız, öyle görünüyor ki Dirt 4 bunun için doğru adres olabilir. Zira Dirt 4 inceleme puanlarına baktığımızda, böyle bir izlenim veriyor.

İşte Dirt 4 inceleme puanları

IGN – 9.2
Gamespot – 9
Eurogamer – 8
Destructoid – 8
GamesRadar+ – 3.5/5
Ars Technica – 7.5
Push Square – 8
COGconnected – 84/100
Forbes – 8/10
God is a Geek – 9
IGN Spain [Spanish] – 8.3
IGN Italy [Italian] – 8.1
Hobby Consolas [Spanish] – 92/100
TheSixthAxis – 8
Gaming Nexus – 8.8
Hardcore Gamer – 4/5

Az önce de belirttiğimiz gibi, Dirt 4 için verilen puanların son derece iyi olduğunu söylemek mümkün. Zaten söz konusu simülasyon tarzında bir yarış oyunu olduğunda Codemasters bu işi çok iyi beceriyor diyebiliriz.

Dip not olarak belirtelim. PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilen Dirt 4, 9 Haziran’da raflardaki yerini alacak.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler