Ana SayfaHaberGoogle Takvim kullanışlı bir özellik alıyor

Google Takvim kullanışlı bir özellik alıyor

Google Takvim yeni bir güncelleme ile oldukça kullanışlı bir özellik alıyor. Dünyann dijitalleştiği bir dönemde artık sosyalleşme ve iş toplantıları gibi şeyler online platformlar üzerinden yapılıyor. Bu kapsamda Google’un Takvim uygulaması da yeni bir özellik aldı. İşte detaylar.

Koronavirüsün hayatımıza girmesiyle her şey dijitalleşti diyebiliriz. Artık toplantılar ve görüşmeler Google Takvim üzerinden yapılabiliyor. Eğer siz de Takvim uygulamasını sık sık kullanıyorsanız yeni güncellemeden yararlanabilirsiniz. Bir toplantısından önce notları hızla paylaşabilmeyi veya daha sonra takip edebilmeyi kolaylaştıran bir özellik geliyor. Google, belirli bir toplantıya katılan kuruluşunuzdaki herkesle kolayca grup sohbeti oluşturmanıza olanak tanıyan Workspace ve G Suite kullanıcıları için güncellemeler yapıyor. İster web’de ister telefonda olun, sohbeti doğrudan başlatmak için davetli listesinin yanındaki bir düğmeye dokunmanız yeterli olacak. Uygulamanın web kullanıcıları, 20 Eylül’de özelliği almaya başladı. Mobil kullanıcılar ise 4 Ekim’e kadar beklemek zorunda kalacak. Google Takvim için özellik yavaş yavaş ve kademeli olarak kullanıma sunulacak. Bu nedenle özelliği almak için biraz sabırlı olmanız gerekebilir.

Google Takvim kullanışlı bir özellik alıyor

Google’un Takvim uygulamasında böyle bir özellik sunması bekleniyordu. Google, Gmail’in ofis görüşmeleri için bir merkez olarak büyümeye devam ediyor. Workspace web uygulamalarını ise giderek daha fazla birleştiriyor. Takvim genişletmesi de bu kapsamda mantıklı bir uzantı olacak. Düzen meraklıları için oldukça memnun edici bir özellik olacak diyebiliriz.

Apple CEO’su Tim Cook’tan bilgi sızdıran çalışanlar hakkında açıklama

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting