GeForce NOW 3 Yaşında!

Geforce NOW

Geforce NOW , Şubat ayı boyunca üçüncü yıl coşkusu yaşanırken, bu coşku Türkiye’de ise Mart Ayında kutlanacak.  NVIDIA Şubat ayında ayrıca, RTX ON destekli Deliver Us Mars’ın da dahil olduğu 9 yeni oyunu da destekliyor.  

GeForce NOW yurt dışında üç yıl önce, herkesin bulut üzerinden PC oyunlarını deneyimlemesine olanak sağlamak için beta sürümü olarak piyasaya sürüldü. Bu süreç içerisinde GeForce Sistemi’nde modeli farketmeksizin neredeyse hemen hemen her cihaz üzerinden 700 milyondan fazla saat oyun ve sayısız zaferlere imza atıldı. Oyuncular, gerçek zamanlı ışın izleme ve NVIDIA DLSS teknolojisinden yararlanan 50’den fazla oyunla RTX ON’un benzersiz görüntü kalitesini deneyimledi. Ayrıca GeForce NOW Kütüphanesinde desteklenen 1.500’den fazla oyunla heyecanın doruklarına ulaşıyor.

Geforce NOW

Dünyanın dört bir yanındaki üyeler, Japonya, Türkiye ve Latin Amerika’daki GeForce NOW Alliance ortakları tarafından desteklenen bölgeler de dahil olmak üzere 30’dan fazla küresel veri merkezindeki GeForce NOW teknolojisi ile ihtiyaç duydukları oyun gücüne erişebiliyor.

Bulut oyun hizmeti geliştikçe, üyelerin oyunlara kaldıkları yerden devam edebilecekler cihazlar da gelişiyor. GeForce NOW PC ve macOS’ta veya hareket halindeyken oyun oynamak için iOS Safari ve Android’de de çalışabiliyor. Üyeler ayrıca Chromebook’lardan ve Chrome tarayıcısından oyun oynama seçeneğinden de yararlanabiliyor.

 

Geforce NOW

NVIDIA, geçtiğimiz yıl Fortnite, Genshin Impact ve daha fazla oyun için dokunmatik kontroller getirdi ve gamepad ihtiyacını ortadan kaldırdı. Logitech G Cloud ve Razer Edge 5G gibi cihazların yanı sıra LG ve Samsung’un gibi akıllı TV’lere gelen destek sayesinde, neredeyse her ekran PC oyunları için bir alana dönüşebiliyor.

Şubat Ayında Oyuncuları Neler Bekliyor

 Frontier Foundry’den Deliver Us Mars ile başka bir gezegende maceraya çıkın! Mars’taki kayıp ARK koloni gemilerini kurtarma misyonu olan bir bilim kurgu macerasında, kırmızı gezegenin tehlikeli dünyasını, bu dünyanın dışından, ışın izlemeli gölgeler ve tehlikeli araziyi çarpıcı derecede gerçekçi hissettiren ışıklandırma ile deneyimlenebilecek.

  • Raiden IV x MIKADO remix
  • SEASON: A letter to the future
  • Spongebob SquarePants: The Cosmic Shake
  • Superfuse
  • Deliver Us Mars
  • PERISH
  • City of Gangsters
  • SpellForce: Conquest of Eo
  • Immortals Fenyx Rising

Xbox Series satışları hiç de fena gitmiyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir