Geceleri Şansınız Daha da Artacak


incehesap.com, gece etkinliklerine başlıyor. 15 Mart Cuma gecesi başlayacak ilk etkinlikte WD’nin 1 TB’lık taşınabilir diski %49 indirim ile 129 TL’den satışa sunulacak.

Saat 22:00 – 00:00 arasındaki “gece nöbeti” etkinliğinin bir sonraki aşamalarında ise TV’den tablet bilgisayara, notebooktan cep telefonuna kadar birçok ürün fırsatlar ile buluşacak.

Apple, ASUS, Samsung, Sony gibi birçok markanın ürünlerini fırsatlar ile tüketiciyle buluşturan incehesap.com, gece nöbetlerine başlıyor. Gece saatlerine özel sunulacak indirimler ile fırsatlar bir üst noktaya çıkıyor. İlk etkinlik, taşınabilir disk ihtiyacı olan kullanıcılar için kaçırılmaz bir fırsat; 1 TB’lık WD taşınabilir disk. Piyasa satış fiyatı 250 TL olan ürün 15 Mart’ta 22:00 – 00:00 saatleri arasında %49 indirim ile 129 TL’ye satışa çıkıyor. Fırsat ile sadece 100 adet ürün satılacak.Western digital 1 TB

Piyasa fiyatından çok daha ucuza satılacak olan 1 TB’lık WD taşınabilir hard disk ile yedeklediğiniz tüm verilerinizi yanınızda rahatça taşımanız ve kolayca saklamanız mümkün hale geliyor.

Hızlı erişim ve indirimli ürünleriyle vakit ve nakitten kazandıran incehesap.com 15 Mart akşamı sizleri gece nöbetine bekliyor.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin