Ana SayfaDonanımSeagate Yeni Kablosuz Depolama Cihazını Tanıttı!

Seagate Yeni Kablosuz Depolama Cihazını Tanıttı!

Geçtiğimiz yıl bir ilki gerçekleştirerek dünyanın ilk kablosuz taşınabilir diskini tüketicilerin beğenisine sunan Seagate, başta kapasite olmak üzere birçok özelliğinde yeniliğe gittiği depolama cihazı, Wireless Plus’ı satışa hazırlanıyor.

Seagate’in mobil cihazlar için ürettiği Wireless Plus taşınabilir diski, 1 TB’lık kapasitesi, 10 saatlik pil ömrü, 8 ayrı cihaz ile aynı anda içerik akışı sağlamasıyla alanında çıtayı bir adım daha yukarı taşıyor.wireless_plus_gorsel1

Akıllı telefon ve tabletlerde içerik tüketimi gün geçtikçe büyüyor. Tüketiciler işlerinin dışındaki zamanlarda kendi zevk ve tercihlerine göre içerisini rahatlıkla doldurabilecekleri mobil cihazlar arıyor. Park Associate araştırma şirketinin mobil cihaz kullanıcıları üzerinde yaptığı araştırmaya göre kullanıcılarının yarısından fazlası cihazlarının depolama kapasitesinden memnun değil. Aynı şekilde ’side veri yoğunluğuna bağlı olarak cihazlarının kapasitelerini yetersiz buluyor.

- Reklam -

Seagate, kullanıcıların tablet ve akıllı telefonlarda yaşamış olduğu bu kapasite sorununu göz önünde bulundurarak ortaya yeni bir cihaz çıkardı. 8 farklı cihaza aynı anda kablosuz akış sağlayabilen, 1TB‘lık kapasitesi ve 10 saatlik batarya süresi ile geleceğin mobil hayatına öncülük edecek Wireless Plus…

Seagate Wireless Plus, iOS, Android işletim sistemli cihazlara ve Kindle Fire HD sürücülere Seagate Media uygulaması üzerinden erişiyor. Uygulama sayesinde içerik ve dosyaların kablosuz olarak kaydedilebilmesi mümkün oluyor. Ayrıca Wireless Plus, Apple Airplay, DLNA ya da Samsung Smart TV’ler ve Blu-ray oynatıcılar için özel olarak tasarlanmış uygulamalar üzerinden video, fotoğraf ve her bir dokümanı daha büyük bir ekrana aktarma keyfini sunuyor.

wireless_plus_gorsel2

500 HD Film’e kablosuz erişim…

Wireless Plus ayrıcalık yaratan 1 TB’lık kapasitesiyle, kullanıcılara 500 HD filmi kablosuz olarak akıllı telefon ve tabletlerinden seyretme ve upload edebilme fırsatı veriyor.

1TB’lık yeni kablosuz taşınabilir disk, Seagate Wireless,  fotoğraf, video, müzik ve dokümanların diske çok daha hızlı olarak yazılabilmesi için çıkarıp, takılabilen SuperSpeed USB3.0 adaptörü ile birlikte geliyor.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting