Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S8 ve Note 8 için S9 özelliği geliyor

Galaxy S8 ve Note 8 için S9 özelliği geliyor

Samsung’un sonraki güncellemesi Galaxy S8 ve Note 8’e, Galaxy S9’dan bir özelliği getiriyor. Beklentilerse daha büyük.

Galaxy S8 ve Note 8 sahibi iseniz, fark edemediğiniz küçük bir yenilik son güncellemelerle telefonunuza gelmiş olabilir. Galaxy S9 ile birlikte sunulan videolu kilit ekranı belirleyebilme, artık bu eski amiral gemilerinde de kullanılabiliyor. Elbette bu özellik bataryanızın daha hızlı boşalmasına sebep olacak.

Hala almayanlar için tarih temmuz

Öte yandan özelliği son güncellemelerle almamış olabilirsiniz. Dağıtım sırası henüz size gelmediyse, muhtemelen temmuz ayının güvenlik yamasıyla birlikte gelecek.

Özelliğin gelip gelmediğini ise ayarların içerisinde arka plan kısmından bulabilirsiniz. Burada hem kendi animasyonunuzu belirleyebilir, hem de önceden belirlenenleri kullanabilirsiniz.

Şu sıralar Note 9 üzerinde çalışan Güney Koreli firmanın kamyon dolusu yeni özelliği önümüzdeki aylarda sunulabilir. Daha bir süre yazılım güncelleme taahhüdü bulunan eski amiral gemileri, Note 9’un yazılımsal özelliklerinden mutlaka nasibini alacaktır. Bunun içinse Android P güncellemesinin beklenmesi gerekiyor.

Google Maps çok kullanışlı bu özellik için güncellenecek!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler