Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S7 Active modeli doğrulandı!

Galaxy S7 Active modeli doğrulandı!

Geçtiğimiz hafta söylentilerle sıkça gündeme gelen Samsung Galaxy S7 Active isimli model sonunda doğrulandı. Telefonun ismi, ilginç bir yerde karşımıza çıktı.

Active serisi telefonlar ile üst düzey dayanıklılık ve pil ömrü vaad eden Samsung, güncel amiral gemisi için de bu özel versiyonu hazırlıyor. İlk etapta bir söylenti şeklinde ortaya çıkan bu iddialar, resmi olmayan bir kaynak ile doğrulanmış oldu.

Samsung Galaxy S7 Active geliyor!

Geçtiğimiz ay duyurulan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerine şimdi ise Galaxy S7 Active ekleniyor. Nereden mi biliyoruz? Google Play Store’da yayınlanan bir Samsung uygulaması bu detayı basına sızdırdı.

Google Play Store isimli uygulama marketinde yayınlanan Samsung Level uygulamasının özellikleri bölümünde, desteklenen cihazlar arasında “Galaxy S7 Active” ibaresi bu detayı resmi olmayan şekilde doğrulamış oldu.

Zaten Galaxy S7 modeli duyurulmadan önce toplamda dört versiyondan oluşacağı söyleniyordu. Ancak MWC 2016’da sadece iki versiyon duyuruldu. Üçüncü versiyon S7 Active olabilir.

Estetik kaygılardan uzak bir şekilde üretilecek olan Galaxy S7 Active modelinde daha kalın ve sert plastik bir kasa bekleniyor. Cihazın kalın yapısı sebebiyle daha yüksek kapasiteli bir batarya sunacağına kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca toza, suya ve darbelere ekstra dayanıklılık sunulacak.

Galaxy S7 Active ne zaman duyurulacak?

İşte kritik soru bu. Samsung henüz bu telefonla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Ancak firma 31 Mart tarihinde Hindistan’da bir etkinlik düzenleyecek. O etkinlikte model karşımıza çıkabilir. Bu arada söylentilere kesinlik kazandıran o ekran görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz.

galaxy-s7-active-google-play-store

Canon’dan 4 yeni iPhone ve iPad uygulaması!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler