Galaxy S10 çift ana kamerayla gelecek

galaxy s10

Samsung’un 2019’un ilk çeyreğinde satışa sunması beklenen yeni amiral gemisi modeli Galaxy S10 hakkında bazı yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte detaylar.

Bilindiği üzere Samsung şu aralar yeni amiral gemisi modelleri üzerine yoğunlaşmış durumda. Genel kanı Güney Koreli teknoloji devinin 3 farklı S10 modeliyle kullanıcıların karşısına çıkacağı yönünde. Sızdırılan bilgilere göre Samsung Galaxy S10 haricinde S10 Lite ve S10+ modellerini de tanıtacak.

Şimdiye kadar önümüzdeki yıl satışa sunulacak S10 modelleri hakkında önemli sızıntılar gerçekleşti. Bunlardan birisi de cihazın 3 ana kamera ile geleceği yönündeydi. Fakat görünen o ki 3 ana kameraya sahip S10 modeli sadece S10+ olacak. Galaxy S10 ve S10 Lite modellerinde ise çift ana kamera yer alacak.

Samsung’dan Galaxy S10 için sürpriz hamle

Keza geçtiğimiz gün sızdırılan bir bilgi de bu durumu doğrular nitelikte. Galaxy S10’u ve yanında bir kılıfla sızdırılan görsele bakacak olursak, S10’un çift ana kamera ile geleceğini net bir şekilde görebiliyoruz.

galaxy s10 1

Zaten Samsung’un bazı premium özellikleri yalnızca S10+ modelinde kullanacağını biliyorduk. Nitekim 3 ana kamera da bunlardan biri. Ayrıca S10+’da çift ön kamera bulunacağını da dip not olarak belirtelim.

Samsung’un yeni S serisi cihazlarını 2019’un ilk çeyreğinde tanıtması bekleniyor. Muhtemelen S10 Lite, S10 ve S10+ önümüzdeki Nisan ayına kadar raflardaki yerlerini almış olacaktır. Bakalım Infinity-O tasarımıyla gelecek olan yeni S serisi cihazlar ne derece başarılı olabilecek.

Türkiye’deki en ucuz amiral gemisi modelleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir