Galaxy Note 9 için Android Pie Beta 2 çıktı!

Galaxy Note 9 kamera sorunu

Samsung, Galaxy Note 9 için Android Pie Beta 2 güncellemesini yayınladı. Galaxy Note 9 için Android Pie Beta 2 güncellemesi ile gelen yenilikler haberimizde yer alıyor.

Samsung, Android 9.0 Pie güncellemesi için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için geçtiğimiz günlerde Android Pie Beta 2 sürümünü yayınlayan Güney Kore merkezli firma, şimdi de Note 9 için Android Pie Beta 2’yi indirime sundu.

Galaxy Note 9 için Android Pie Beta 2 çıktı!

N960FXXU2ZRL6 yapı numaralı güncelleme yaklaşık 550 MB büyüklüğünde. Galaxy S9 modellerinde yapılan iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerini barındıran Android Pie Beta 2 güncellemesi, Aralık ayı Android güvenlik güncellemelerini de barındırıyor.

Bu güncelleme şimdilik, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Fransa, Almanya ve Güney Kore ülkelerinde kullanılabiliyor. Samsung’un 2019‘un ilk çeyreği içerisinde; Android Pie sürümünü başta amiral gemisi modelleri olmak üzere geçen yılın S ve Note serisine sunacağını düşünüyoruz.

Infinity-O ekranlı Galaxy A8s tanıtıldı! İşte Galaxy A8s özellikleri!

Samsung Experience arayüzünden vazgeçip One UI gibi inanılmaz şık ve kolay bir arayüze geçen Samsung, yeni arayüzü ile performans artışı da vadediyor.

Galaxy Note 9 için Android Pie


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir