Galaxy Note 7’den hem video hem fotoğraf geldi!

galaxy note 7 basin gorseli

Samsung Galaxy Note 7 modellerinin birinin fotoğrafı, diğerinin ise videosu ortaya çıktı. İşte detaylar.

Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin merakla beklenen yeni phablet modeli Galaxy Note 7 tekrar karşımızda. Phablet kategorisinin en popüler serisi olan Galaxy Note ürün ailesinin yeni üyeleri karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Cihazlar tıpkı Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge gibi iki farklı versiyonla raflardaki yerini alacak.

Samsung Galaxy Note 7 nasıl olacak?

Merakla beklenen bu sorunun cevabı aslında pek heyecan uyandırıcı değil. Çünkü ortaya çıkan görüntüler, cihazların tasarımının Galaxy S6’dan beri devam eden hatları koruduğunu gösteriyor. Metal kasa ve arkadaki cam yüzey korunacak gibi duruyor.

Aşağıdaki görsel standart Galaxy Note 7 olarak karşımıza çıkacak. Haberimizin sonunda yer alan kısa videoda ise kıvrımlı ekrana sahip Galaxy Note 7 modelini görebilirsiniz. Ortaya çıkan görüntüler, şimdiye kadar basına sızan diğer bilgilerle örtüşüyor.

samsung-galaxy-note-7

Note serisi geneli itibariyle donanımsal olarak Galaxy S ailesini geriden takip ediyor. Yani cihazın teknik özelliklerinin Galaxy S7 ile son derece yakın olması bekleniyor. Ekran boyutu, batarya kapasitesi, Note ailesi için geliştirilen ek yazılımlar ve S Pen dokunmatik kalem ise cihazın farklılık yaratan tarafı olacak. Ağustos ayı içerisinde yeni Galaxy Note 7’nin duyurulması ve tüketicilerle buluşması bekleniyor. Yeni phablet modelinin fiyatına ilişkin bir bilgi henüz ortaya çıkmadı.

Apple Watch inceleme