Galaxy Note 4 için Android 6.0 güncellemesi geldi!

galaxy note 4 android 6 0 marshmallow guncellemesi 2

Akıllı telefon sektöründe kemik bir kullanıcı kitlesine hitap eden başarılı Galaxy Note 4 serisinin 2014 modeline Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ulaştı. Eğer bir Note 4 kullanıcısıysanız bu haberimiz tam size göre.

galaxy-note-4-android-6-0-marshmallow-guncellemesi-2

Google I/O 2015’in yıldızı olan Android 6.0 Marshmallow sürümü, yeni ve eski Nexus modelleriyle HTC One A9 modelinde kullanılıyor. Kullanıcılar, üreticilerden modellere güncelleme verilmesini dört gözle bekliyor. Samsung tarafından ilk hamle geldi ve Galaxy Note 4 kullanıcıları sevindi. Öncelikle güncellemenin henüz ülkemizde yayınlanmadığını belirtelim. Ancak beklemeye başlayabilirsiniz.

Napidroid isimli haber sitesi tarafından paylaşılan ekran görüntüsüne göre Macaristan’da Galaxy Note 4 için ilk güncellemeler dağıtılmaya başlandı. Güncellemeler dünya genelinde duyurulmadan önce belirli bir bölgede kısa süreliğine test ediliyor. Genellikle Polonya bu test işlemi için sıkça tercih edilen bir bölge oluyordu ancak bu sefer Samsung, Macaristan’ı seçmiş gibi duruyor.

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi, geçtiğimiz yılın amiral gemisini erken sayılabilecek bir süreçte güncelleyerek kullanıcıların büyük sevgisini kazanabilir. Halen daha kabul edilebilir bir performans sunan Galaxy Note 4 için bu güncelleme, cihazın ömrünü uzatacak türden iyileştirmeler içeriyor. Galaxy Note 4, bu güncelleme ile Galaxy Note 5’in sahip olduğu yazılımsal özelliklerin bir kısmına kavuşuyor. Air Command bunlardan ilki. Güncellemenin birkaç hafta içerisinde bölge bölge dağıtılması bekleniyor. İlgili ekran alıntıları ise aşağıda.

galaxy-note-4-android-6-0-marshmallow-guncellemesi

Xperia Z5 Güncellemesinde Yeni Tarih


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir