Galaxy Note 20 Ultra sağlamlık testinde!

Galaxy Note 20 etkinliği

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 20 Ultra sağlamlık testinde muazzam bir performans sergiledi.

Samsung geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi modelini tanıtmıştı. Yeni Note serisinin en dikkat çeken ürünü ise Ultra modeli olmuştu. Zira Note 20 Ultra pek çok premium özelliğiyle, düz Note modeline karşı büyük bir üstünlük oluşturuyordu.

Peki Note 20 Ultra sağlamlık testinde nasıl bir performans sergiledi? Genel itibariyle yeni çıkan telefonları sağlamlık testine tutan JerryRigEverything’in geçtiğimiz haftaki konuğu Note 20 Ultra’ydı.

Galaxy Note 20 Ultra sanıldığından daha sağlam

Samsung’un yeni amiral gemisi modeline dışarıdan baktığımızda gerçekten sağlam bir yapısı olduğunu görüyoruz. Zaten teknik özelliklerine bakıldığında da normal bir telefona kıyasla çok daha dayanıklı olduğu anlaşılıyor.

Nitekim bu durum JerryRigEverything’in videosuyla da onaylanmış oldu. Dilerseniz bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videoda da görüldüğü üzere Note 20 Ultra özellikle eğilip, bükülmelere karşı son derece dayanıklı. Ayrıca Gorilla Glass Victum sayesinde çiziklere karşı da hayli dirençli bir yapıya sahip. Hatta 7. derce bir çizikte bile ekran altı parmak izi okuyucusu kusursuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Galaxy Note 20 Ultra

Galaxy Note 20 Ultra modelinin tek zayıf noktası ise ateş diyebiliriz. Zira Note 20 Ultra ateşe karşı segmentindeki modellere kıyasla biraz daha dayanıksız.

Kısaca özetlemek gerekirse Note 20 Ultra’yı ateşe atmadığınız sürece zarar vermeniz hayli zor diyebiliriz.

ABD TikTok için geri sayıma geçti!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir