Galaxy F için iştah kabartan konsept videosu!

Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy F için bugün iştah kabartan konsept videosu yayınlandı. Telefon sektörüne yeni bir soluk kazandıracak denilenen katlanabilir telefon bakalım nasıl görünecek?

Samsung geçtiğimiz günlerde çok ilginç bir işe imza atmıştı. Yıllardır söylenen katlanabilir telefon konsepti Samsung tarafından resmen gerçeğe dönüştürülmüştü. Satışına yani son kullanıcı ile buluşmasına en az 2 yıl olan katlanabilir telefonun tanıtımından sonra, konsept tasarımcıları bu model hakkında yeni konseptler hazırlamaya başladı.

Galaxy F şahane görünüyor!

YouTube’un ünlü konsept video yayınlayacısı Concept Creator, bugün karşımıza Galaxy F adında video ile çıktı. Samsung’un katlanabilir telefon projesinden yola çıkılarak hazırlanan bu konsept görülmeye değer.

Samsung’un katlanabilir telefonu ne zaman çıkacak?

1.800 dolar civarında satışa sunulacak olan katlanabilir Samsung Galaxy modeli, akıllı telefon sektörüne yeni bir soluk kazandıracak gibi görünüyor. Açıldığında tablet katlandığında ise telefon olan bu modelin pratikte nasıl bir deneyim sunacağı ise mechul.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin