Ana SayfaGenelGalaxy Buds Pro 2 Türkiye fiyatı ile şaşırttı

Galaxy Buds Pro 2 Türkiye fiyatı ile şaşırttı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılan yeni kablosuz kulaklık modelinin Türkiye satış fiyatı belli oldu.

Galaxy Buds Pro 2 Türkiye fiyatı ile şaşırttı. Hem dünyada hem de ülkemizde son 1 yıldır fiyat artışları oldukça can sıkacak seviyelere geldi. Ancak gelişmiş ülkelerdeki %10’u bulmayan artışlar karşısında ülkemizdeki enflasyonun %80’lere dayanması, birçok üründe olduğu gibi teknolojik ürünlerde de kendisini fazlasıyla gösteriyor.

Samsung Galaxy Buds Pro duyuruldu! İşte özellikleri

Ancak ülkemizdeki fiyat artışlarının tek sebebi üretimin kısılması ya da hammadde fiyatlarının artması değil. Bu iki olumsuzluğa artı olarak bir de ülkemize has döviz kuru etkisi var ki onun fiyatlara doğrudan yansımaması zaten düşünülemez bile. İşte Samsung tarafından 10 Ağustos’ta gerçekleştirilen tanıtımda sahneye çıkan ve bugün itibariyle de Samsung Türkiye online mağazasında satışa sunulan Galaxy Buds 2 Pro, beklendiği gibi açılışı bir hayli yüksek bir fiyattan yaptı.

Galaxy Buds

Galaxy Buds Pro 2 Türkiye fiyatı ile şaşırttı

Samsung Türkiye sayfasından kontrol ettiğimiz zaman, yeni kablosuz kulaklık modelinin fiyatının 3.499-TL olarak belirlendiğini görüyoruz. Peki bu fiyat karşılığında kablosuz kulaklık bizlere ne gibi yenilikler sunuyor?

Samsung Galaxy Buds Pro duyuruldu! İşte özellikleri

Öncelikle söylemek gerekir ki Samsung Galaxy Buds 2 Pro’nun tasarımında bir önceki modele göre ciddi bir değişiklik yok. Bununla birlikte yeni model özellikle 24-bit HiFi ses sistemi ile ses kalitesinde ciddi bir artış gösteriyor. Gürültü önleme özelliğinin de önceki modele göre daha verimli çalışması Galaxy Buds 2 Pro’yu öne çıkaran özellikler olarak sayılabilir.

Twitter çalışanı Suudi Arabistan casusuna yardım etmekle suçlanıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting