Galaxy A51 5MP’lik makro kamera ile gelecek

galaxy a51

Samsung’un önümüzdeki günlerde resmiyete kavuşacak olan orta segment modeli Galaxy A51, 5MP’lik makro kamerayla gelecek. İşte konu hakkındaki detaylar.

Samsung önümüzdeki günlerde A serisinin yeni modellerini, teknoloji tutkunlarının beğenisine sunacak. Güney Koreli teknoloji devi hali hazırdaki A serisi modellerde 4’lü ana kamera kurulumu kullanmayı tercih etmişti. Bu cihazlarda ana kameraya ultra geniş açı, telefoto ve derinlik sensorleri eşlik ediyordu.

Görünen o ki yeni A serisi modellerinde bu durum biraz değişecek. Güney Kore kaynaklı bazı raporlara göre Samsung önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacak olan yeni orta segment modeli Galaxy A51’de telefoto lens yerine makro lens kullanmayı düşünüyor.

galaxy a51

Böylece telefonun maliyeti de hatırı sayılır oranda düşürülmüş olacak. Eğer sızdırılan bilgiler doğruysa Galaxy A51, 12MP’lik ultra geniş açılı lens yerine 5MP’lik makro lens ile gelecek.

Bu lensin Galaxy A71 modelinde de kullanılacağı tahmin ediliyor. Elbette konu hakkında Samsung’dan yapılmış net bir açıklama olmadığını da hatırlatmak gerekiyor. Dolayısıyla bu bilgilerin kesinleşmesi için bir süre daha beklemek zorundayız.

Galaxy S11 ne zaman tanıtılacak? İşte yanıtı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir