Galatasaray , yeni formasını tanıttı

Galatasaray

Galatasaray’ın 2023/24 sezonu için Nike ile birlikte hazırladığı 3. forma, Cumhuriyetin kuruluş yılına adanmış bir anı olarak tasarlandı ve tüm futbolseverlerin ilgisini çekmeye hazır.

 Galatasaray ailesinin uzun yıllar boyunca birlikte yaşadığı zaferleri, zorlukları ve anıları temsil eden forma,  GS Futbol Takımı’nın 1923 yılında giydiği tarihi forma ile aynı çizgilere sahip. Bu, Cumhuriyetin ilk yılından bugüne Galatasaraylıların el ele yürüyüşünü  sembolize ediyor.

GS Futbol Takımı’nın 1923’te giydiği forma, 100. yıl şerefine GS ailesiyle yenilenerek buluşuyor. Kurucu mecliste yer alan 12 Galatasaray Liseli’yi temsil eden çizgileri ve Mustafa Kemal Atatürk’ün Galatasaray’a özel verdiği imzayı taşıyan yeni 2023/24 3. forması hem zafer dolu bir yüzyılın sembolü, hem de gelecek yüzyıllarda devam edecek zaferlerin sözü.

Galatasaray

GS, Cumhuriyetin 100. yılını onurlandıran özel formasında sadece tarihi bir anı canlı tutmakla kalmıyor, aynı zamanda bu özel yılın önemini vurgulamak için özel bir dokunuş ekliyor. Formada, GS’ın kökleri ve tarihiyle bağlantısını simgeleyen çizgilere yer verilirken, 1923 yılından 2023 yılına Cumhuriyet’in  uzun ve kararlı yolcululuğuna  saygı gösteriyor ve GS’ın tavizsiz yürüyüşüne  atıfta bulunuyor.

Galatasaray

Nike ve GS, sadece spor arenalarında değil, aynı zamanda çevresel sürdürülebilirlik konusunda da liderlik yapmayı hedefliyor. Bu nedenle 100.Yıl forması, geri dönüştürülmüş polyester kullanılarak üretildi. Daha az atık ve daha çevreci bir yaklaşımının yansıtılması, sporun sürdürülebilirlik alanındaki rolünü güçlendiriyor.

GS’ın 2023/24 sezonu için tanıttığı özel forma, tarihi bir anıyı canlı tutarken, geleceğe de bir söz veriyor. Galatasaray ailesi, birlik ve adanmışlıkla zafer yolunda yürümeye devam edecek, tıpkı 1923’ten bugüne olduğu gibi.

2023/24 3. forma ilk kez 13 Ekim tarihinde gsstore.org, GS Store ve Nike mağazalarında satışa sunulacak.

Blizzard Diablo 4’te yine hayal kırıklığı yaşattı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir