Ana SayfaDonanımFujitsu PRIMERGY'den Yeni Bir Dünya Rekoru!

Fujitsu PRIMERGY’den Yeni Bir Dünya Rekoru!

Fujitsu, PRIMERGY sunucularının enerji / güç-performans dünya rekorunu üç kez üst üste kırdığını açıkladı.

Tek soketli ve dört soketli sunucuların ardından çift soketli PRIMERGY sunucular da ‘endüstri standardı sunucular’ sınıfında dünya rekoru kırdı. Bağımsız Standart Performans Değerlendirme Kurumu (SPEC), Fujitsu PRIMERGY TX200 S7 sunucunun 5.177 ssj_ops/watt sonucuyla enerji verimliliği alanında dünya rekorunu elinde tutan çift soketli sunucu olduğunu onayladı.29018_PRIMERGY_TX150_S8_SFF_Side_Right_1Yeni sunucu, tek soketli kale tipi sunucu PRIMERGY TX150 S8 ile birlikte piyasaya sürüldü. Bir önceki nesil sunuculara göre % 50’ye varan performans avantajı sunan sunucular KOBİ’ler, şubeler veya sanallaştırılmış altyapılar için ideal seçimler olarak dikkat çekiyor. Intel Xeon E5 işlemci ailesiyle PRIMERGY TX150 daha güncel bir platforma sahiptir. Bu sayede kullanıcılara tek sokette daha yüksek performans ve genişleyebilirlik sağlıyor.

Hem PRIMERGY TX150 S8, hem de PRIMERGY TX200 S7 sunucular genişleyebilirliğe ve kullanılabilirliğe odaklanan KOBİ uygulamalarına göre, enerji verimliliği performansından ödün vermeyecek şekilde tasarlandı.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting